CashBro – Co potřebujete vědět

Snadno se nanáší
4.3/5.0
Doba schválení
3.6/5.0
Žádná skrytá podmínka
3.8/5.0
Pravidla obnovy
4.3/5.0
Kvalita služeb
4.1/5.0
Zákaznická podpora
4.3/5.0
https://pujcka-snadno.cz/CashBro

S CashBro půjčkou Czech si můžete půjčit určitou částku peněz na splnění potřeby. Úroková sazba je procentem z výše úvěru a vypočítává se čtvrtletně po dobu trvání úvěru.

Pokud máte zájem o půjčku na krátkou dobu, CashBro je jednou z nejlepších dostupných možností. Půjčky mohou trvat až pět let a obvykle se berou na velké nákupy, jako jsou lékařské služby nebo drahé zboží. Spotřebitelské úvěry jsou také dostupné pro jednotlivce, kteří potřebují zaplatit své účty, ale nemají peníze na zaplacení celé částky předem. Úvěr od CashBro má několik výhod, včetně široké škály výše úvěru a vysoké provize.

Pokud si nejste jisti, zda je půjčka pro vás vhodná, podívejte se na obchodní podmínky. CashBro Czech nabízí katalog nabídek půjček s kompletními informacemi včetně podmínek půjček a sazeb. Dobrým začátkem je pozorné prostudování smlouvy. Před podpisem tak budete znát přesné podmínky a poplatky. Navíc si můžete udělat jasnou představu o tom, na kolik peněz máte nárok a jaká je maximální doba půjčky.

Předpisy

Pro CashBro půjčky v České republice platí některá důležitá nařízení. Záruka EGAP se vztahuje na všechny nové úvěry a vztahuje se pouze na OSVČ a malé firmy do 500 zaměstnanců. Maximální jistina úvěru nesmí být vyšší než 25 % ročního příjmu příjemce a úroková sazba nesmí přesáhnout 3,5 % p.a. o úvěrech poskytovaných do pěti let. Věřitel musí rovněž zveřejnit totožnost konečného skutečného vlastníka příjemce.

Nabídky půjček

Web CashBro Czech poskytuje komplexní informace o nabídkách půjček. Tyto půjčky vám mohou pomoci regulovat vaše finance a poskytnout vám peníze pro případ nouze. Katalog obsahuje sazby, podmínky různých půjček. Navíc si můžete porovnat nabídky půjček. Nejlepší nabídku pro sebe získáte, když porovnáte nabídky půjček od různých úvěrových společností v České republice. Přesto si před sjednáním jakékoli půjčky vždy pečlivě přečtěte smlouvu.

Osobní půjčky

Pokud potřebujete malé množství peněz na velké nákupy, může být dobrým řešením osobní půjčka na splátky v CashBro. Osobní půjčky přicházejí s pevnými měsíčními splátkami a mohou se pohybovat v rozmezí od několika set dolarů až po několik tisíc. Jsou dobrou volbou pro neočekávané výdaje, jako je placení lékařských účtů nebo dokonce konsolidace dluhů.Tento typ úvěru je flexibilní a lze jej použít téměř na jakýkoli účel. Po celou dobu trvání půjčky vám bude účtována stejná úroková sazba a výše platby, takže jsou pro mnoho lidí skvělou volbou.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!