CashBro – Co potřebujete vědět

https://pujcka-snadno.cz/CashBro
Snadno se nanáší
4.5/5
Doba schválení
3.7/5
Žádná skrytá podmínka
3.8/5
Pravidla obnovy
4.5/5
Kvalita služeb
4.6/5
Zákaznická podpora
4.5/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: +420 800 939 495
Rozvrh
Po – Pá: 8:00 – 16:00
po
út
st
Čtv
Pros
 • velký seznam úvěrových možností
 • mnoho užitečných nástrojů pro žádosti o úvěr
 • online kontrola bonity
 • rozhodnutí o úvěru i za 5 minut
Cons
 • Cashbro je jen zprostředkovatel půjček
 • poskytnutí úvěru závisí na finančních možnostech potenciálního klienta
 • nutnost placení předplatného každých 15 dní ve výši 500 Kč

S CashBro půjčkou Czech si můžete půjčit určitou částku peněz na splnění potřeby. Úroková sazba je procentem z výše úvěru a vypočítává se čtvrtletně po dobu trvání úvěru.

Pokud máte zájem o půjčku na krátkou dobu, CashBro je jednou z nejlepších dostupných možností. Půjčky mohou trvat až pět let a obvykle se berou na velké nákupy, jako jsou lékařské služby nebo drahé zboží. Spotřebitelské úvěry jsou také dostupné pro jednotlivce, kteří potřebují zaplatit své účty, ale nemají peníze na zaplacení celé částky předem. Úvěr od CashBro má několik výhod, včetně široké škály výše úvěru a vysoké provize.

Pokud si nejste jisti, zda je půjčka pro osvč bez daňového přiznání, podívejte se na obchodní podmínky. CashBro Czech nabízí katalog nabídek půjček s kompletními informacemi včetně podmínek půjček a sazeb. Dobrým začátkem je pozorné prostudování smlouvy. Před podpisem tak budete znát přesné podmínky a poplatky. Navíc si můžete udělat jasnou představu o tom, na kolik peněz máte nárok a jaká je maximální doba půjčky.

Parametry půjčky
 • Půjčka
  3 000 – 100 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  1 – 24 měsíců

Předpisy

Pro CashBro půjčky v České republice platí některá důležitá nařízení. Záruka EGAP se vztahuje na všechny nové úvěry a vztahuje se pouze na OSVČ a malé firmy do 500 zaměstnanců. Maximální jistina úvěru nesmí být vyšší než 25 % ročního příjmu příjemce a úroková sazba nesmí přesáhnout 3,5 % p.a. o úvěrech poskytovaných do pěti let. Věřitel musí rovněž zveřejnit totožnost konečného skutečného vlastníka příjemce.

Nabídky půjček

Web CashBro Czech poskytuje komplexní informace o nabídkách půjček. Tyto půjčky vám mohou pomoci regulovat vaše finance a poskytnout vám peníze pro případ nouze. Katalog obsahuje sazby, podmínky různých půjček. Navíc si můžete porovnat nabídky půjček. Nejlepší nabídku pro sebe získáte, když porovnáte nabídky půjček od různých úvěrových společností v České republice. Přesto si před sjednáním jakékoli půjčky vždy pečlivě přečtěte smlouvu.

Osobní půjčky

Pokud potřebujete malé množství peněz na velké nákupy, může být dobrým řešením osobní půjčka 200 000 na splátky v CashBro. Osobní půjčky přicházejí s pevnými měsíčními splátkami a mohou se pohybovat v rozmezí od několika set dolarů až po několik tisíc. Jsou dobrou volbou pro neočekávané výdaje, jako je placení lékařských účtů nebo dokonce konsolidace dluhů.Tento typ úvěru je flexibilní a lze jej použít téměř na jakýkoli účel. Po celou dobu trvání půjčky vám bude účtována stejná úroková sazba a výše platby, takže jsou pro mnoho lidí skvělou volbou.

Tvůj komentář

RD
Rostislav Doležel
17 July 2023
Děkujeme mnohokrát za vaši rychlou pomoc! Zažádal jsem o online půjčku poprvé a vše proběhlo bez problémů. Peníze přišly okamžitě a já se uklidnil. Skvělý servis!
TK
Tereza Králíková
01 July 2023
Bylo potřeba pokrýt nečekané výdaje a tato firma pomohla. Proces žádosti byl jednoduchý a peníze přišly rychle. Velmi spokojen!
DB
Dalibor Beran
22 June 2023
Díky Cashbro jsem si mohl domů koupit novou pohovku. Bylo to snadné a rychlé a teď mám útulný a moderní interiér. Velmi spokojen!
P
Petr
13 April 2023
S CashBro jsem si mohl půjčit peníze snadno a rychle. Mohu doporučit!
DD
Daniela Dudková
25 March 2023
Jsem velmi spokojený s půjčkou od CashBro. Byla to rychlá a jednoduchá cesta k získání potřebných finančních prostředků. Doporučuji!
Z
Zdenka
12 February 2023
Děkuji za schválení půjčky, vzhledem k tomu, že v práci se průtahy s platem musely nějak dostat. Moc mi pomáhají
?T
Šimon Teplý
21 December 2022
Každý prochází těžkými finančními časy, zvláště teď. Když na něco není dost peněz nebo jim prostě dojdou, CashBro pomůže. Peníze navíc přijdou na účet rychle a bez jakéhokoliv zpoždění. Přitom se nic neukládá. Děkujeme, že vždy pomáháte!
JG
Jaroslava Grygarová
12 December 2022
Okamžitý převod peněz a schválení
AM
Alfonse Muchy
30 November 2022
Mikropůjčku u CashBro jsem párkrát využil, byl jsem spokojen.
JN
Jiří Novotná
15 September 2022
Velmi pomáhá v těžké finanční situaci. Rychle jsem prošel ověřením dokumentů a dostal peníze na účet.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Renata Kadlecová
Online půjčky poskytují možnost získat peníze s minimálními formalitami a doklady. Vše šlo snadno a rychle. Doporučuji!
Vladislav Šimeček
Je velmi pohodlné a snadné získat částku, kterou potřebujete v extrémně nutných situacích!
Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!