Recenze Čínské půjčky a její alternativy

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Čínska půjčka

Čínská půjčka je služba od Bezvafinance s.r.o., která peníze přímo nenabízí, nýbř je online zprostředkovatelem sprotřebitelských žádostí o úvěry. Po vyplnění formuláře na portálu společnosti sloužicím jako agregátor půjček bude automatizovaným systémem přeposlán k posouzení hned několika společnostem, jejíchž nabídky budou nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Získate tím možnost porovnat nabídky od různých úvěrových institucí a vybrat právě tu optimální, kterou využijete.

Kolik peněz Čínská půjčka zajistí a pro koho určena

Portál spolupracuje se řadou nebankovních společností, díky tomu můžete požádat jak o malé úvěry, tak o desítky až stovky tisíc. Půjčit si tak můžete téměř pro jakýkoliv účel, protože Čínská půjčka dokáže zajistit různé úvěry (od 500 do 190 000 korun) s různou splatností (od 1 dne do několika letto s maximální dobou až 7 let).

Žádost o půjčku na portálu může vyplnit každý, kdo splňuje podmínku věku od 18 do 65 let, kdo předloží 2 doklady totožnosti (OP a ŘP/cestovní pas), je občanem ČR s trvalým pobytem, má bankovní účet a je schopen prokázat stálý příjem. Protože je u této půjčky nastavená horní věková hranice 65 let, není Čínská půjčka určena pro důchodci.

Čínská půjčka recenze

Čínská půjčka nabízí rychlé bezúčelové půjčky online. Peníze jsou odesílány bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele ihned po schválení žádosti. Jsou to úvěry bez ručitele a zástavy, které lze snadno vyřídit a májí vysoké procento schválených žádostí.

Pokud se banka půjčovatele shoduje s bankou poskytovatele půjčky, je možné mít peníze na účtu během chvilky. V opačném případě je nutné počkat zhruba 24 hodin.

Alternativy Čínské půjčky

Ne všichni však při sjednávání půjčky chtějí využít zprostředkování nabídek pomocí online agregátoru. Pro ty se nabízí možnost zažádat o úvěr přímo u poskytovatele.

K Čínské půjčce existuje řada alternativ, jako je Zaplo půjčka, Ferratum CreditLimit, Fajn půjčka MAX, která je ideální pro klienty, kteří požadují vyšší úvěr. Zajímavý způsob půjčování nabízí Zonky (peer-to-peer půjčky), Ninja půjčka, která je tzv. mikropůjčkou s krátkou dobou splatnosti.

Čínská půjčka vám ušetří čas i starosti, poskytuje možnost připravit nabídku podle vašich požadavků a možností. Nemusíte se obrácet na několik společností s nejistým výsledkem, ale ozve se vám právě ta, která vám nebankovní půjčku dá. Získat můžete jak krátkodobé malé půjčky, tak i ty dlouhodobé a nevadí tomu ani zápis v registru dlužníků nebo nižší příjmy, protože každá žádost přes Čínskou půjčku je totiž posouzena individuálně.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Petra Křížová
Je to dobrá půjčka. Vzala jsem si u nich 5 000 Kč na měsíc. Vybrala jsem si je, protože mají nízkou úrokovou sazbu. Půjčku jsem si vyřídila na webu za 20 minut. Líbilo se mi, že nevyžadují mnoho dokladů.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!