Recenze Čínské půjčky a její alternativy

https://pujcka-snadno.cz/Čínska půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Věk od 18 do 65 let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 241 86 104
Rozvrh
24/7
po
út
st
Čtv
Pros
 • velký rozsah půjčky od 500 dne Kč do 250 000 Kč
 • výhodnou dobu splatnosti do 84 měsíců si vybírá žadatel
 • nepotřebujete ručitele a ani zástavu nemovitosti
 • finanční prostředky jsou na bankovním účtu žadatele do 1 pracovního dne od jejich odeslání
Cons
 • peníze nejde obdržet v hotovosti, tzv. na ruku
 • předpokládá se, že má žadatel trvalé příjmy (ale není nutné je dokládat)
 • bez trvalého pobytu v tuzemsku se žádostí o půjčku neuspějete

Čínská půjčka je služba od Bezvafinance s.r.o., která peníze přímo nenabízí, nýbř je online zprostředkovatelem sprotřebitelských žádostí o úvěry. Po vyplnění formuláře na portálu společnosti sloužicím jako agregátor půjček bude automatizovaným systémem přeposlán k posouzení hned několika společnostem, jejíchž nabídky budou nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Získate tím možnost porovnat nabídky od různých úvěrových institucí a vybrat právě tu optimální, kterou využijete.

Loan parameters
 • Půjčka
  4 000 – 190 000 Kč
 • Úrok od
  4,99 %
 • Doba splatnosti
  12 – 84 měsíců

Kolik peněz Čínská půjčka zajistí a pro koho určena

Portál spolupracuje se řadou nebankovních společností, díky tomu můžete požádat jak o malé úvěry, tak o desítky až stovky tisíc. Půjčit si tak můžete téměř pro jakýkoliv účel, protože Čínská půjčka dokáže zajistit různé úvěry (od 500 do 190 000 korun) s různou splatností (od 1 dne do několika letto s maximální dobou až 7 let).

Žádost o půjčku na portálu může vyplnit každý, kdo splňuje podmínku věku od 18 do 65 let, kdo předloží 2 doklady totožnosti (OP a ŘP/cestovní pas), je občanem ČR s trvalým pobytem, má bankovní účet a je schopen prokázat stálý příjem. Protože je u této půjčky nastavená horní věková hranice 65 let, není Čínská půjčka určena pro důchodci.

Čínská půjčka recenze

Čínská půjčka nabízí rychlé bezúčelové půjčky online. Peníze jsou odesílány bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele ihned po schválení žádosti. Jsou to úvěry bez ručitele a zástavy, které lze snadno vyřídit a májí vysoké procento schválených žádostí.

Pokud se banka půjčovatele shoduje s bankou poskytovatele půjčky, je možné mít peníze na účtu během chvilky. V opačném případě je nutné počkat zhruba 24 hodin.

Alternativy Čínské půjčky

Ne všichni však při sjednávání půjčky chtějí využít zprostředkování nabídek pomocí online agregátoru. Pro ty se nabízí možnost zažádat o úvěr přímo u poskytovatele.

K Čínské půjčce existuje řada alternativ, jako je Zaplo půjčka, Ferratum CreditLimit, Fajn půjčka MAX, která je ideální pro klienty, kteří požadují vyšší úvěr. Zajímavý způsob půjčování nabízí Zonky (peer-to-peer půjčky), Ninja půjčka, která je tzv. mikropůjčkou s krátkou dobou splatnosti.

Čínská půjčka vám ušetří čas i starosti, poskytuje možnost připravit nabídku podle vašich požadavků a možností. Nemusíte se obrácet na několik společností s nejistým výsledkem, ale ozve se vám právě ta, která vám nebankovní půjčku dá. Získat můžete jak krátkodobé malé půjčky, tak i ty dlouhodobé a nevadí tomu ani zápis v registru dlužníků nebo nižší příjmy, protože každá žádost přes Čínskou půjčku je totiž posouzena individuálně.

Your comment

A
Antonín
21 December 2022
Velmi dobrá společnost, která pracuje ve prospěch svých zákazníků.
VN
Věra Němcová
23 September 2022
Pohodlná a srozumitelná služba pro získání půjčky online. Velmi pomáhá v těžkých chvílích. Mohu doporučit!
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Vladislav Šimeček
Je velmi pohodlné a snadné získat částku, kterou potřebujete v extrémně nutných situacích!
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!