Recenze Čínské půjčky a její alternativy

Snadno se nanáší
4.0/5.0
Doba schválení
4.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
4.0/5.0
Kvalita služeb
4.0/5.0
Zákaznická podpora
4.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Čínska půjčka

Čínská půjčka je služba od Bezvafinance s.r.o., která peníze přímo nenabízí, nýbř je online zprostředkovatelem sprotřebitelských žádostí o úvěry. Po vyplnění formuláře na portálu společnosti sloužicím jako agregátor půjček bude automatizovaným systémem přeposlán k posouzení hned několika společnostem, jejíchž nabídky budou nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Získate tím možnost porovnat nabídky od různých úvěrových institucí a vybrat právě tu optimální, kterou využijete.

Kolik peněz Čínská půjčka zajistí a pro koho určena

Portál spolupracuje se řadou nebankovních společností, díky tomu můžete požádat jak o malé úvěry, tak o desítky až stovky tisíc. Půjčit si tak můžete téměř pro jakýkoliv účel, protože Čínská půjčka dokáže zajistit různé úvěry (od 500 do 190 000 korun) s různou splatností (od 1 dne do několika letto s maximální dobou až 7 let).

Žádost o půjčku na portálu může vyplnit každý, kdo splňuje podmínku věku od 18 do 65 let, kdo předloží 2 doklady totožnosti (OP a ŘP/cestovní pas), je občanem ČR s trvalým pobytem, má bankovní účet a je schopen prokázat stálý příjem. Protože je u této půjčky nastavená horní věková hranice 65 let, není Čínská půjčka určena pro důchodci.

Čínská půjčka recenze

Čínská půjčka nabízí rychlé bezúčelové půjčky online. Peníze jsou odesílány bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele ihned po schválení žádosti. Jsou to úvěry bez ručitele a zástavy, které lze snadno vyřídit a májí vysoké procento schválených žádostí.

Pokud se banka půjčovatele shoduje s bankou poskytovatele půjčky, je možné mít peníze na účtu během chvilky. V opačném případě je nutné počkat zhruba 24 hodin.

Alternativy Čínské půjčky

Ne všichni však při sjednávání půjčky chtějí využít zprostředkování nabídek pomocí online agregátoru. Pro ty se nabízí možnost zažádat o úvěr přímo u poskytovatele.

K Čínské půjčce existuje řada alternativ, jako je Zaplo půjčka, Ferratum CreditLimit, Fajn půjčka MAX, která je ideální pro klienty, kteří požadují vyšší úvěr. Zajímavý způsob půjčování nabízí Zonky (peer-to-peer půjčky), Ninja půjčka, která je tzv. mikropůjčkou s krátkou dobou splatnosti.

Čínská půjčka vám ušetří čas i starosti, poskytuje možnost připravit nabídku podle vašich požadavků a možností. Nemusíte se obrácet na několik společností s nejistým výsledkem, ale ozve se vám právě ta, která vám nebankovní půjčku dá. Získat můžete jak krátkodobé malé půjčky, tak i ty dlouhodobé a nevadí tomu ani zápis v registru dlužníků nebo nižší příjmy, protože každá žádost přes Čínskou půjčku je totiž posouzena individuálně.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Vladislav Šimeček
Je velmi pohodlné a snadné získat částku, kterou potřebujete v extrémně nutných situacích!
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!