Cool Credit Půjčka

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Cool Credit půjčka

Půjčka Cool Credit je nebankovní organizace vydávající úvěr ve výši 1000 až 20 000 korun v obyvatelích a nerezidentech České republiky. Nemá odrůdy a nabízí jak nováčku, tak pravidelného zákazníka na běžného zákazníka. Zároveň, když nejprve zacházíte, můžete trvat až 10 000 korun. Již během opětovného použití služby můžete vzít ve formě bezhotovostního výpisu veškeré částky od 1000 do 20 000 českých korun. Úvěr je vydán na krátkodobý termín. Minimální počet dnů pro využití úvěru – 5, maximálně – 30. Minimální procento používání služby a její finanční služby je 2969% ročně. Maximální úroková sazba dosahuje 105 015% ročně.

CoolCredit kontakt: Dokumenty pro registraci

Chcete-li uzavřít smlouvu, budete muset poskytnout následující dokumenty:

  • pas;
  • kontaktní údaje ve formě telefonního čísla českého operátora a e-mailových adres;
  • Pomoc s bydlištěm.

Je pozoruhodné, že peníze jsou vydávány bez volání od provozovatele a potřebu jít do kanceláře. Poskytovatel provádí všechny operace na dálku, včetně podpisu smlouvy (prostřednictvím SMS kódu).

Jak uspořádat Cool Credit na splatky

Webové stránky poskytovatele obsahuje dotazník rychlého přístupu k nezbytným finančním prostředkům. Vyplnění aplikace však musíte vytvořit účet pro jiný účet tak, aby systém rozpoznal dlužník. Rychlá aplikace vyžaduje zavedení jména, kontaktní telefonní číslo a e-mailovou adresu. V další fázi je uvedena výše množství částky a životnosti dlužníka. To je vše, co je potřeba k odeslání žádosti.

Finanční instituce zase rychle zvažuje žádost o pomoc a učiní rozhodnutí na základě získaných údajů, výpisy z ratingu příjemců atd.

Cool credit recenze: Výhody

Organizace je upřímná, předepisující každou položku dohody v bilaterální smlouvě. Následující výhody lze zaznamenat:

  • Klienti nemusí hlásit peníze na úvěr. Pro společnost je důležité pouze včasné splacení úvěru;
  • Poskytovatel nevyžaduje zapojení ručitelů, slib nemovitostí a záruku;
  • Chat s operátorem pracuje kdykoliv.

Organizace stanoví plně vzdálené poskytování finanční pomoci, tak společně se schopností získat peníze na bankovní účet, může dlužník splácet úvěr bez opuštění jeho umístění. Platba může být zapsána automaticky nebo na účet non-bankovní organizace ručně.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Michaela Staňková
Naléhavě jsem potřebovala peníze, uviděla jsem reklamu na internetu a rozhodla jsem se to zkusit. Podala jsem žádost, byla okamžitě schválena. Byla jsem velmi příjemně překvapena, protože moje úvěrová historie není příliš dobrá. Obvykle mi vždy odmítají půjčit.
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!