Creditea – jak sehnat půjčku v krocích

Snadno se nanáší
5.0/5.0
Doba schválení
4.3/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.9/5.0
Pravidla obnovy
4.9/5.0
Kvalita služeb
3.6/5.0
Zákaznická podpora
3.7/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Creditea půjčka

Creditea půjčka je novým produktem od Provident Financial s.r.o. Jedná se o online půjčku, kde si prostřednictvím jednoduchého online formuláře můžete získat 3 000 až 130 000 Kč. Jde o půjčku bezúčelovou pro vlastní potřeby a pro její uzavření nepotřebujete ručitele ani zajištění nemovitostí. Splácení půjčky probíhá po dobu 6 až 36 měsíců, roční úroková sazba je od 36% a opravdu platí pouze pro půjčenou část peněz. Je to fixní roční úrok za čerpanou část úvěru, kterou používáte. Úvěr bez žádných poplatků předem za zřízení nebo za čerpání, což je dobře a výhodně. Předčasné splacení je také zdarma..

Creditea recenze

Sjednání půjčky creditea je rychlé a pohodlné. Zaprvé musíte navštívit stránky www.creditea.cz.

Prvním krokem je vybrat požadovanou částku a potvrit podmínky půjčky. Druhým krokem je výpočet přibližně možné výše měsíční platby. Zde se dozvíte, kolik vám bude třeba měsíčně platit a zda budete schopni a ochotni to dělat.

Třetím krokem je vyplnění žádosti, v níž musíte zadat základní osobní údaje jako je jméno, příjmení, číslo OP, místo narození a adresu trvalého pobytu, e-mail, rodné a telefonní číslo. Pak v ní zadáte informace o příjmech a výdajích, měsíčních splátkách, vyživovaných dětech. Po zadání těchto údajů se dozvíte, kolik peněz vám Provident půjčí, jakož i o výši minimální měsíční splátky. Zde také můžete nastavit předčasné splácení půjčky.

Čtvrtým krokem souhlasíte, že podepisujete smlouvu a pak vám bude na telefon odeslána SMS zpráva s kódem, který je třeba zadat do žádosti.

Po zadání PIN kódu následuje pátý krok – prokázání příjmů. Nejedná se o půjčku bez registru a při posuzování žádosti se prověřuje bonita klienta a nahlíží se do registrů. Šestým krokem je prokazování totožnosti, což probíhá nahráním fotografie ze dvou stran občanského průkazu, přičemž k žádosti je nutné přidat i vaši fotku s občankou v ruce, na níž je vidět váš obličej. Po schválení vaše žádosti o půjčku, budou vám peníze zaslány na účet za par minut.

Podmínky pro sjednání půjčky a její výhody

V případě Creditea půjčky je nutné splnit následující požadavky: minimální věk 18 let, občanství ČR, musíte mít bankovní účet a prokázat svou úvěruschopnost.

Výhodou je, že proces sjednání a čerpání půjčky je velmi jednoduchý, když všechno vyřídíte z domova bez navštěvování pobočky. K ziskání financí musíte podat online žádost, jejíž vyplnění vám zabere pouze pár minut. Po schválení žádosti a ověření vaší totožnosti a příjmu rychle obdržíte peníze na svůj bankovní účet. Pak vám bude vytvořen zákaznický účet Creditea s informacemi o své online půjčce, k němuž můžete kdykoli přihlásit a zkontrolovat stav vaší půjčky.

Creditea kontakt

Provident Financial s.r.o.

Olbrachtova 2006/9

140 00 Praha 4

Česká republika

Pracovní doba je pondělí až pátek 8:00 -17:00

WhatsApp 723 53 53 53

[email protected]

www.creditea.cz/faq.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Michaela Staňková
Naléhavě jsem potřebovala peníze, uviděla jsem reklamu na internetu a rozhodla jsem se to zkusit. Podala jsem žádost, byla okamžitě schválena. Byla jsem velmi příjemně překvapena, protože moje úvěrová historie není příliš dobrá. Obvykle mi vždy odmítají půjčit.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!