CreditPortal půjčka

https://pujcka-snadno.cz/CreditPortal
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
3.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: (+420) 222 208 211
Rozvrh
8:00 – 18:00
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  500 – 30 000 Kč
 • Úrok od
  40 %
 • Doba splatnosti
  5 – 30 dní

Pokud potřebujete značnou částku peněz, můžete zvážit získání půjčky přes CreditPortal v České republice. Tyto půjčky jsou dostupné online a mohou trvat až pět let. Mají také velmi flexibilní podmínky a jsou k dispozici jednotlivcům s jakoukoli úvěrovou historií.

CreditPortal je půjčka na značnou částku peněz

Spotřebitelský úvěr je významná půjčka na dobu až pěti let a lze jej využít na různé účely, včetně cestování, odpočinku, studia a oslav. O spotřebitelský úvěr lze zažádat online CreditPortal, a pokud máte špatnou úvěrovou historii, stále o něj můžete požádat. Tyto půjčky jsou velmi flexibilní a jsou dostupné i jednotlivcům pracujícím v zahraničí. Můžete se kdykoli snadno přihlásit online.

S touto půjčkou si můžete půjčit až 200 000 Kč až na 108 měsíců s úrokovou sazbou 11,6 % ročně. Měsíční splátky jsou 3 030 Kč s možností odkladu až 15 splátek.Je to jednorázový poplatek 2 000 Kč a nemusíte platit měsíční poplatek za správu úvěru.

Úvěrový proces CreditPortal trvá pět až třicet dní a faktorem je vaše bonita. Pokud chcete refinancovat svou půjčku Credit 30, můžete tak učinit online nebo telefonicky. Po procesu bude váš zákazník aktualizován aktuálním cenikem. Obdržíte také SMS zprávu, zda můžete refinancovat.

Jedná se o půjčku až na 5 let

Česká republika je zemí, která má přísné zákony na půjčování peněz a u půjček to platí obzvlášť. Všechny typy úvěrů jsou upraveny zvláštními směrnicemi a každá úvěrová společnost musí mít k poskytování těchto služeb zvláštní povolení. To však neznamená, že by správa EuroCredits měla kohokoli nabádat k tomu, aby si vzal půjčku. I když vám půjčky mohou pomoci regulovat vaše finance, je důležité pečlivě si přečíst podmínky.

Spotřebitelské úvěry jsou značné půjčky až na 5 let a často si je berou jednotlivci nebo podniky k uspokojení svých finančních potřeb. Mohou být použity pro širokou škálu účelů, včetně cestování, odpočinku, studia, oslav a oprav domů a automobilů. Na rozdíl od klasických půjček nevyžadují spotřebitelské úvěry žádné zajištění a lze je snadno zažádat. Pokud máte špatnou úvěrovou historii, stále můžete získat schválení půjčky prostřednictvím spotřebitelského úvěru a podmínky jsou flexibilní.

Je k dispozici jednotlivcům

CreditPortal nabízí úvěrové půjčky pro fyzické osoby v České republice. Je nebankovním poskytovatelem krátkodobých půjček. Tyto půjčky jsou dostupné pro jednotlivce se špatnou úvěrovou historií a mají flexibilní podmínky. O tyto půjčky můžete požádat online kdykoli a odkudkoli. O tyto půjčky můžete žádat i v případě, že pracujete v zahraničí.

CreditPortal je oblíbenou možností pro fyzické osoby v České republice, které mají zájem o osobní půjčku. Stránka nabízí mnoho funkcí, které vám pomohou učinit správné finanční rozhodnutí. Můžete například porovnat sazby různých poskytovatelů půjček a určit, který z nich je pro vaši situaci nejvhodnější. Pokud potřebujete refinanční půjčku, můžete zažádat online prostřednictvím svého klientského profilu nebo můžete zavolat úvěrovému poradci a požádat o refinanční půjčku. Máte-li zájem o refinancování úvěru, můžete tak učinit do pěti až třiceti dnů. Po dokončení refinancování vám přijde SMS s aktuálním cenikem.

Web nabízí rozsáhlý katalog nabídek půjček. To vám umožní porovnat sazby, podmínky a podmínky různých nabídek půjček. Umožňuje vám také požádat o půjčku online, aniž byste museli vyplňovat žádost o úvěr.

Your comment

P?
Petr Černý
05 October 2022
Děkuji za rychlé vyřízení mé žádosti o půjčku! Schváleno navzdory mé špatné úvěrové historii.
JS
Jan Svoboda
05 September 2022
První vyplnění online žádosti trvalo 10 minut a po 3 hodinách mi peníze přišly na účet.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Miloš Bartošek
Jsem pravidelným zákazníkem, půjčku vždy splácím včas. Výhodné podmínky, snadné splácení
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!