Creditron Půjčka česky

https://pujcka-snadno.cz/Creditron
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
3.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Starší 18ti let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: +420-225-379-367
Rozvrh Služba běží 24/7
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  1 000 – 20 000 Kč
 • Úrok od
  40 %
 • Doba splatnosti
  1 – 31 dní

Creditron půjčka Czech je významný úvěr, který se bere až na pět let a je primárně na výdaje spotřebitele.Často se berou za drahé věci, cestování, lékařské služby, studium, oslavy a odpočinek. Tyto kreditní karty jsou dostupné osobám se špatnou kreditní kartou, zejména pokud jsou zaměstnáni v zahraničí. Vyznačují se velkým rozsahem částek a provize jsou vysoké. Spotřebitelé však musí vědět, že by měli vrátit peníze v plné výši, aby se vyhnuli dalším problémům.

Půjčky před výplatou

Až 30 000 Kč můžete získat od Creditron Czech, pokud máte trvalý nebo přechodný pobyt v České republice.O tento typ úvěru můžete zažádat, pokud máte požadované doklady prokazující, že máte trvalé bydliště v dané zemi nebo máte potřebné pracovní oprávnění k práci v České republice. Cizinci mají stejné šance na schválení jako ti, kteří v zemi trvale pobývají. Pokud nemáte dostatečný příjem na splácení, můžete si vzít ručitele. Celý proces získání půjčky u Creditron Czech je rychlý a snadný.

Tyto půjčky jsou navrženy tak, aby pomohly lidem dostat se z finanční nouze. Půjčky Creditron lze použít na nezbytné opravy, odjezd na dovolenou nebo zlepšení zdravotního stavu. Peníze jsou automaticky strženy z vaší příští výplaty. To znamená, že si je můžete snadno dovolit a ujistěte se, že je vrátíte včas. V České republice je splácení těchto půjček zdarma. Nemusíte se starat o úvěrové zprávy, pokud máte potřebnou dokumentaci a peníze na pokrytí splátek.

Cílem společnosti je růst jako značka v sektoru finančních institucí a aspiruje na to, aby do konce roku obsluhovala 1 000 klientů. V České republice již ocenila více než 100 kreditů a aktuálně se zaměřuje na východní a střední Evropu. Půjčky před výplatou u Creditron jsou vysoce konkurenčním specializovaným odvětvím a staly se oblíbeným způsobem, jak získat peníze v době nouze. Tento produkt je stále více dostupný a je nyní dostupný v mnoha zemích.

Požadavky na získání úvěru Creditron

Pro cizince není získání úvěru Creditron v České republice snadným úkolem. Požadavky jsou podobné jako u českých občanů, ale finanční instituce se více zaměřují na vaši důvěryhodnost, pokud máte trvalé bydliště, než přechodné. Pro půjčku Creditron Czech budete potřebovat doklad o bydlišti, příjmu a vlastnictví nemovitosti. Cizinci mohou také využít ručitele. Proces žádosti o půjčku však trvá hodinu a pokud budete mít štěstí, hotovost budete mít do dvou dnů nebo méně.

Nový zákon o spotřebitelském úvěru, přijatý v prosinci 2016, ukládá nebankovním finančním institucím, které nabízejí spotřebitelské úvěry, získat licenci od České národní banky. Tento nový zákon také zavádí nové požadavky na úvěry Creditron, včetně požadavku na minimální základní kapitál, důvěryhodnost a odbornost a podnikatelský plán, který je založen na reálných ekonomických kalkulacích. Jakmile nové požadavky vstoupí v platnost, mohlo by to znamenat zvýšení úvěrových sazeb, ale očekává se, že to bude minimální.

Získat půjčku Creditron je poměrně snadné, pokud jste českým rezidentem. Pro rezidenty může být nejlepším řešením půjčka Creditron. Žadatelé mohou zažádat o půjčku Creditron v češtině a získat peníze rychle. Postup je jednoduchý a přímočarý. A pokud uvažujete o koupi nemovitosti v České republice, není důvod, proč byste o této možnosti neměli uvažovat.

Your comment

LN
Lukáš Němec
07 October 2022
Pohodlný, nízký úrok, s touto půjčkou nikdy nebyl problém. Doporučuji!
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Martín Král
Jsem student a občas mám finanční potíže. Když je mi opravdu těžko, žádám o úvěr. Líbí se mi, že je půjčka rychlá a bez dalšího papírování. Odeslal jsem žádost, 20 minut a peníze jsou již na kartě. S platbou dlouho neotálím a peníze se snažím vrátit rychle.
Petra Křížová
Je to dobrá půjčka. Vzala jsem si u nich 5 000 Kč na měsíc. Vybrala jsem si je, protože mají nízkou úrokovou sazbu. Půjčku jsem si vyřídila na webu za 20 minut. Líbilo se mi, že nevyžadují mnoho dokladů.
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!