Půjčka od Everyday+

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Everyday+ půjčka

Rychlá půjčka Everyday plus od společnosti OPR-Finance s.r.o. je jednou z mála tzv. revolvingových půjček na poli nebankovních úvěrů. Revolving se od klasického úvěru liší zejména formou splácení. V rámci klasického spotřebitelského úvěru vám společnost poukáže určitou zvolenou částku a tu potom v pravidelných měsíčních splátkách doplácíte. Revolvingový úvěr funguje na principu předem schváleného úvěrového rámce, z nějž je možné si čerpat peníze podle vlastních potřeb. Výhodou je potom více možností při výběru výše částky, a hlavně okamžiku výběru. Tzn. vybrat si finance po schválení můžete kdykoliv. Stejně tak je to i u splácení – vyčerpanou částku můžete splácet standardně, po určitých minimálních částkách (jedna pětina celkové dlužné částky, min. 300 Kč) nebo podle možností (po minimální době 61 dní) uhradit vše najednou. A proč je opravdu tato půjčka plus? Používat finance z úvěrového rámce můžete opakovaně.

S touto flexibilní půjčkou máte na výběr částku od 100 kč do maximální výše 50 tisíc, a to bez jakéhokoliv fixního ročního poplatku. Stejně tak je bez poplatku splácení nebo samotné uzavření úvěrového rámce a platí se pouze poplatek za jeho využití, který je ve výši 20 % z čerpané částky. Finance ze svého úvěrového rámce tak můžete převádět na svůj bankovní účet buď přes internet nebo dokonce prostřednictvím zaslané sms.

O revolving Everyday+ je možné si zažádat přímo přes internet. Posuvníkem částky si vyberte svůj úvěrový rámec, o který budete žádat. Automaticky vám to ukáže poplatek za výběr, datum splatnosti a celkovou částku ke splacení nebo minimální splátku s RPSN. Nový zákazník se musí registrovat a obecně se doporučuje věnovat zvýšenou pozornost této registraci, neboť na tom závisí případné schválení nebo zamítnutí půjčky. Výsledek schvalovacího procesu pak obdržíte prostřednictvím sms. V případě schválení je v uživatelském účtu k dispozici smlouva, kterou je nutné vytisknout, podepsat a odeslat na adresu společnosti.

Samotná firma OPR-Finance je dceřinou společností finské OPR-Finance Oy, založené roku 2005, představuje se tudíž na českém a evropském trhu s nebankovními půjčkami jako naprosto bezpečný a prověřený poskytovatel. S půjčkou Everyday plus nejsou spojené žádné skryté poplatky nebo nejasné podmínky smlouvy. Pro klienty je v případě jakýchkoliv dotazů k dispozici profesionální zákaznické centrum, které je v provozu každý pracovní den od 8 do 17 hodin na telefonu nebo e-mailu.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Matěj Holý
Často používám tuto malou půjčku na pár dní před výplatou. Podle mého názoru je to v současnosti nejlepší nabídka, která je na trhu. Vše je rychle a není žádný poplatek za sjednání.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!

Contents
  1. Posudky