Home Credit

https://pujcka-snadno.cz/Home Credit půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Minimální věk 18 let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 542 100 100
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  10 000 – 250 000 Kč
 • Úrok od
  11,9 %
 • Doba splatnosti
  70 měsíců

V již čtvrtinu století, finanční úvěrová společnost Home Credit poskytuje lidem s finanční pomoc v České republice, aby nákupy nebo rozvoj podnikání. Úvěrové organizace nedávno nezpůsobily důvěru ve společnost, kterou dnes nelze říci. Mnoho let zkušeností a praktických dovedností přineslo společnost vůdcům v půjčování. Získejte home credit půjčka pro nezaměstnané s nejvyšším možným procesem financování bez zbytečného rizika může každý občan.

Co je domácí kredit? Jedná se především o pohodlný design a řízení finančních zdrojů bez opuštění domova. Nedostatek poboček umožňuje investovat úspory ve vývoji a ještě lepší službu. Společnost funguje absolutně právně, co způsobuje důvěru zákazníků.

Principy práce Home Credit

V návaznosti na základní principy konsolidace půjček, společnost rychle pokračuje v rozvíjení, zuřivostí klientské základny. Hlavní výhody spolupráce lze přisuzovat:

 • Platební transparentnost, která je vždy předepsána podmínkami smlouvy;
 • home credit předčasně splacení bez zájmu a provizí;
 • Rychlý a bezproblémový design;
 • Argumentální reakce v případě odmítnutí;
 • Dostupnost informací, odborníci jsou přidruženi k klientovi na minutu;
 • Včasné oznámení splatnosti, aby se zabránilo klientovi sankcí.

Jedním z hlavních výhod půjček je vhodnou aplikací, ve které je možné rychle a snadno instalovat splátky bez nápoje bez nadbytečného papíru.

Zaměření zákazníků – Priorita společnosti číslo 1

Každý návštěvník oficiálních stránek společnosti může být nezávisle přesvědčen o vysoce kvalitních služeb a výhodných nabídkách. Portál hostí up-to-date informace a návrhy, které se přesně zajímají o dlužníka. Takže, takže první nákup ve splátkách ve výši nejméně 1000 korun na jednom z partnerů Home Credit pro vás budou otevřeny osobním účtem, se kterým bude částka nákupu spikováno. Nastavením nastavení inteligentního účtu v budoucnu mohou zákazníci provádět nákupy ve splátkách kdekoli pomocí fyzické nebo virtuální karty.

Tvůj komentář

PN
Pavel Nováková
20 September 2022
Používám ne poprvé a pokaždé jen kladné recenze. Rychle vydejte potřebné peníze za nízké úrokové sazby.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!