Kamali půjčka

Snadno se nanáší
5.0/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
5.0/5.0
Pravidla obnovy
4.0/5.0
Kvalita služeb
5.0/5.0
Zákaznická podpora
5.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Kamali malá půjčka

Kamali půjčka je rychlý a krátkodobý nebankovní úvěr od společnosti Home Credit, spadající do kategorie SMS půjček nebo půjček před výplatou, kterou lze sjednat online.

Kamali recenze

Základním požadavkem k získání úvěru je věk minimálně 18 let. Půjčku u Kamali si uzavříte, pokud jste občan České republiky nebo cizinec s trvalým pobytem. K vyřízení úvěru je nutný platný OP nebo povolení k trvalému pobytu u cizinců. Podmínkou pro schválení půjčky je také negativní záznam v registru dlužníků a nemusíte mít exekuci či insolvenci. K vyplnění žádosti budete také potřebovat přístup k internetu a mobilní telefon.

Pro sehnání Kamali půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit svým majetkem. Nepotřebujete také prokazovat příjmy, proto vám půjčí i když jste na mateřské dovolené či v důchodu.

Můžete získat peníze na účet do 60 minut v závislosti na své bance, jakou využíváte.

Kolik lze půjčit u Kamali?

Kamali poskytuje možnost získat první půjčku do 15 000 korun zdarma za podmínky jejího splácení do 14 dní. V takovém případe nemusíte hradit ani úroky, ani poplatek za vyřízení. V jiném případě uhradíte 33 koruny za každou tisícovku. Pokud potřebujete větší částku peněz, než ta, kterou jste půjčili, musíte nejprve vrátit první půjčku a pak uzavřít další na vyšší částku. U opakovaných půjček lze půjčit až 20 000 korun, jejich doba splatnosti je však max. 30 dní.

Kamali odložení splátky – jaké jsou varianty?

Pokud se ocitli v takové situaci, kdy půjčku nestíháte splatit včas, nabízí vám Kamali ferové možnosti rozložení do splátek a odložení splatnosti úvěru. Můžete si vybrat jednou ze tří variant. První z nich poskytuje možnost rozdělit splátku do několika mesíčních splátek, maximálně na 10.

Druhou variantou je odložení splátky do 30 dní po zaplacení 10 % z celkové dlužné částky a uhrazení poplatku za odložení termínu splatnosti. Je to užitečné v takových případech, např. když přijdete o zaměstnání.

Třetí varianta se nazývá tzv. korunový odklad. Funguje to tak, že když nemáte možnost zaplatit ani 10 % s poplatkem 49 korun za každou 1000 korun, stačí když pošlete Kamali 1 korunu a automaticky odložíte svou splátku o 30 dní. Za každou půjčenou tisíckorunu pak při následující splátce zaplatíte poplatek ve výši 99 korun.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!