Kamali půjčka

https://pujcka-snadno.cz/Kamali malá půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
5.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Starší 18ti let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 542 100 700
Rozvrh 8:00 to 10:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 15 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  1 – 30 dní

Kamali půjčka je rychlý a krátkodobý nebankovní úvěr od společnosti Home Credit, spadající do kategorie SMS půjček nebo půjček před výplatou, kterou lze sjednat online.

Kamali recenze

Základním požadavkem k získání úvěru je věk minimálně 18 let. Peníze ihned na účet u Kamali si uzavříte, pokud jste občan České republiky nebo cizinec s trvalým pobytem. K vyřízení úvěru je nutný platný OP nebo povolení k trvalému pobytu u cizinců. Podmínkou pro schválení pujcka v hotovosti jeste dnes je také negativní záznam v registru dlužníků a nemusíte mít exekuci či insolvenci. K vyplnění žádosti budete také potřebovat přístup k internetu a mobilní telefon.

Pro sehnání Kamali půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit svým majetkem. Nepotřebujete také prokazovat příjmy, proto vám půjčí i když jste na mateřské dovolené či v důchodu.

Můžete získat peníze na účet do 60 minut v závislosti na své bance, jakou využíváte.

Kolik lze půjčit u Kamali?

Kamali poskytuje možnost získat první půjčku do 15 000 korun zdarma za podmínky jejího splácení do 14 dní. V takovém případe nemusíte hradit ani úroky, ani poplatek za vyřízení. V jiném případě uhradíte 33 koruny za každou tisícovku. Pokud potřebujete větší částku peněz, než ta, kterou jste půjčili, musíte nejprve vrátit první půjčku a pak uzavřít další na vyšší částku. U opakovaných půjček lze půjčit až 20 000 korun, jejich doba splatnosti je však max. 30 dní.

Kamali odložení splátky – jaké jsou varianty?

Pokud se ocitli v takové situaci, kdy půjčku nestíháte splatit včas, nabízí vám Kamali ferové možnosti rozložení do splátek a odložení splatnosti úvěru. Můžete si vybrat jednou ze tří variant. První z nich poskytuje možnost rozdělit splátku do několika mesíčních splátek, maximálně na 10.

Druhou variantou je odložení splátky do 30 dní po zaplacení 10 % z celkové dlužné částky a uhrazení poplatku za odložení termínu splatnosti. Je to užitečné v takových případech, např. když přijdete o zaměstnání.

Třetí varianta se nazývá tzv. korunový odklad. Funguje to tak, že když nemáte možnost zaplatit ani 10 % s poplatkem 49 korun za každou 1000 korun, stačí když pošlete Kamali 1 korunu a automaticky odložíte svou splátku o 30 dní. Za každou půjčenou tisíckorunu pak při následující splátce zaplatíte poplatek ve výši 99 korun.

Tvůj komentář

A
Aleš
01 March 2023
Jsem velmi spokojen s půjčkou. Bylo to rychlé a jednoduché. Určitě se k nim vrátím!
PM
Petr Mahal
05 February 2023
Líbily se mi jejich podmínky, vstřícnost a poctivost v práci. Přivedl přátele a dostal za ně zaplaceno. Skvělá společnost.
MN
Marie Nováková
16 September 2022
Poprvé jsem vyplnil online žádost a trvalo to 5 minut. Po 3 hodinách mi přišly peníze na účet. Doporučuji tyto stránky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Martín Král
Jsem student a občas mám finanční potíže. Když je mi opravdu těžko, žádám o úvěr. Líbí se mi, že je půjčka rychlá a bez dalšího papírování. Odeslal jsem žádost, 20 minut a peníze jsou již na kartě. S platbou dlouho neotálím a peníze se snažím vrátit rychle.
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Maurycy Kaczmarek
Velmi dobrý servis. Super rychlá práce, vše srozumitelné, peníze přišly ihned na kartu. Děkuju.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!