Výhodné podmínky pro odklad splátek u Kamali

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Kamali malá půjčka

Kamali půjčka je rychlý a krátkodobý nebankovní úvěr od společnosti Home Credit, spadající do kategorie SMS půjček nebo půjček před výplatou, kterou lze sjednat online.

Kamali recenze

Základním požadavkem k získání úvěru je věk minimálně 18 let. Půjčku u Kamali si uzavříte, pokud jste občan České republiky nebo cizinec s trvalým pobytem. K vyřízení úvěru je nutný platný OP nebo povolení k trvalému pobytu u cizinců. Podmínkou pro schválení půjčky je také negativní záznam v registru dlužníků a nemusíte mít exekuci či insolvenci. K vyplnění žádosti budete také potřebovat přístup k internetu a mobilní telefon.

Pro sehnání Kamali půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit svým majetkem. Nepotřebujete také prokazovat příjmy, proto vám půjčí i když jste na mateřské dovolené či v důchodu.

Můžete získat peníze na účet do 60 minut v závislosti na své bance, jakou využíváte.

Kolik lze půjčit u Kamali?

Kamali poskytuje možnost získat první půjčku do 15 000 korun zdarma za podmínky jejího splácení do 14 dní. V takovém případe nemusíte hradit ani úroky, ani poplatek za vyřízení. V jiném případě uhradíte 33 koruny za každou tisícovku. Pokud potřebujete větší částku peněz, než ta, kterou jste půjčili, musíte nejprve vrátit první půjčku a pak uzavřít další na vyšší částku. U opakovaných půjček lze půjčit až 20 000 korun, jejich doba splatnosti je však max. 30 dní.

Kamali odložení splátky – jaké jsou varianty?

Pokud se ocitli v takové situaci, kdy půjčku nestíháte splatit včas, nabízí vám Kamali ferové možnosti rozložení do splátek a odložení splatnosti úvěru. Můžete si vybrat jednou ze tří variant. První z nich poskytuje možnost rozdělit splátku do několika mesíčních splátek, maximálně na 10.

Druhou variantou je odložení splátky do 30 dní po zaplacení 10 % z celkové dlužné částky a uhrazení poplatku za odložení termínu splatnosti. Je to užitečné v takových případech, např. když přijdete o zaměstnání.

Třetí varianta se nazývá tzv. korunový odklad. Funguje to tak, že když nemáte možnost zaplatit ani 10 % s poplatkem 49 korun za každou 1000 korun, stačí když pošlete Kamali 1 korunu a automaticky odložíte svou splátku o 30 dní. Za každou půjčenou tisíckorunu pak při následující splátce zaplatíte poplatek ve výši 99 korun.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Martín Král
Jsem student a občas mám finanční potíže. Když je mi opravdu těžko, žádám o úvěr. Líbí se mi, že je půjčka rychlá a bez dalšího papírování. Odeslal jsem žádost, 20 minut a peníze jsou již na kartě. S platbou dlouho neotálím a peníze se snažím vrátit rychle.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Adam Zeman
Normální kancelář. Z nevýhod – občas jsou technické problémy, neexistují žádné propagační kódy. Z výhod - dobrý zákaznický servis, příjemní operátoři chatu, do pár minut máte peníze na účtu. Obecně je výhod více - doporučuji.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!