Půjčka7

https://pujcka-snadno.cz/Půjčka7
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 228 226 971
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  1 000 – 15 000 Kč
 • Úrok od
  36 %
 • Doba splatnosti
  7 – 28 dní

Společnost Kontex Trade International s.r.o. se na poli nebankovních úvěrů představuje se svou Půjčkou7. Jedná se o standardní nebankovní spotřebitelský úvěr, o který je možno si zažádat plně online na webových stránkách. Klientem se může stát každý, kdo je způsobilý k právním úkonům, nemá dluhy po splatnosti a má pravidelný příjem, který chodí na bankovní účet.

Proč vlastně název Půjčka7? Půjčit si můžete na minimálně 7 dní a maximálně na čtyřnásobek, tedy 28. Je to přesně ten typ půjčky, který se řeší mimořádné finanční situace s plánem vrátit peníze spolu s další výplatou. Půjčit si můžete od jednoho až do 20 tisíc korun pro věrné klienty (nový zákazník maximálně 15 tisíc) s ročním úrokem 36 %. Úplně první úvěr ale společnost nabízí v akční nabídce až 8000 Kč na 14 dní s nulovým úrokem a bez poplatků, tedy naprosto zdarma, bez přeplacení úvěru (RPSN je skutečně 0 %).

O půjčku je možné zažádat naprosto kdykoliv online. Na hlavní stránce si ihned nastavíte parametry půjčky, tedy její výši a dobu splácení, s tím, že automaticky vidíte vše potřebné – poplatek za sjednání, úroky, RPSN, den splatnosti a celkovou splacenou částku. Ihned se také generuje předsmluvní formulář smlouvy o úvěru. Pokud se rozhodnete si o půjčku zažádat, tak potom následuje registrace / přihlášení, nahrání občanského průkazu a posledních tří výpisů z bankovního účtu. Po odeslání žádosti systém prověří vaši bonitu a schopnost splácet, o výsledku jste informováni prostřednictvím sms, s tím, že peníze už můžete mít do 15 minut na účtu.

Společnost nabízí také velmi zajímavý věrnostní program pro stálé klienty. V případě aktivního využívání služeb, se můžete dostat na celkovou slevu 25 % na každý další úvěr. Je také dobré si všímat dočasných probíhajících akcí, které se vztahují na případné slevy. Na stránkách najdete o Půjčce7 recenze, často kladené otázky a zajímavá je také tabulka s modelovým ceníkem půjček.

Co se týče kontaktů, tak na stránkách společnosti jsou uvedeny zvlášť údaje pro klienty, dlužníky a e-mail v případě reklamací a stížností. Pracovní doba kontaktního centra je pak v pracovní dny od 8-17 hodin. Je možné využít také návštěvu provozovny na Praze 5.

Your comment

JP
Jana Procházková
25 September 2022
Nepoužívám poprvé a pokaždé jsou ze služby pouze pozitivní emoce. Rychle vydejte požadované množství peněz za nízké úrokové sazby.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!