Půjčka7

Snadno se nanáší
4.0/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
5.0/5.0
Kvalita služeb
4.0/5.0
Zákaznická podpora
4.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Půjčka7

Společnost Kontex Trade International s.r.o. se na poli nebankovních úvěrů představuje se svou Půjčkou7. Jedná se o standardní nebankovní spotřebitelský úvěr, o který je možno si zažádat plně online na webových stránkách. Klientem se může stát každý, kdo je způsobilý k právním úkonům, nemá dluhy po splatnosti a má pravidelný příjem, který chodí na bankovní účet.

Proč vlastně název Půjčka7? Půjčit si můžete na minimálně 7 dní a maximálně na čtyřnásobek, tedy 28. Je to přesně ten typ půjčky, který se řeší mimořádné finanční situace s plánem vrátit peníze spolu s další výplatou. Půjčit si můžete od jednoho až do 20 tisíc korun pro věrné klienty (nový zákazník maximálně 15 tisíc) s ročním úrokem 36 %. Úplně první úvěr ale společnost nabízí v akční nabídce až 8000 Kč na 14 dní s nulovým úrokem a bez poplatků, tedy naprosto zdarma, bez přeplacení úvěru (RPSN je skutečně 0 %).

O půjčku je možné zažádat naprosto kdykoliv online. Na hlavní stránce si ihned nastavíte parametry půjčky, tedy její výši a dobu splácení, s tím, že automaticky vidíte vše potřebné – poplatek za sjednání, úroky, RPSN, den splatnosti a celkovou splacenou částku. Ihned se také generuje předsmluvní formulář smlouvy o úvěru. Pokud se rozhodnete si o půjčku zažádat, tak potom následuje registrace / přihlášení, nahrání občanského průkazu a posledních tří výpisů z bankovního účtu. Po odeslání žádosti systém prověří vaši bonitu a schopnost splácet, o výsledku jste informováni prostřednictvím sms, s tím, že peníze už můžete mít do 15 minut na účtu.

Společnost nabízí také velmi zajímavý věrnostní program pro stálé klienty. V případě aktivního využívání služeb, se můžete dostat na celkovou slevu 25 % na každý další úvěr. Je také dobré si všímat dočasných probíhajících akcí, které se vztahují na případné slevy. Na stránkách najdete o Půjčce7 recenze, často kladené otázky a zajímavá je také tabulka s modelovým ceníkem půjček.

Co se týče kontaktů, tak na stránkách společnosti jsou uvedeny zvlášť údaje pro klienty, dlužníky a e-mail v případě reklamací a stížností. Pracovní doba kontaktního centra je pak v pracovní dny od 8-17 hodin. Je možné využít také návštěvu provozovny na Praze 5.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Michaela Staňková
Naléhavě jsem potřebovala peníze, uviděla jsem reklamu na internetu a rozhodla jsem se to zkusit. Podala jsem žádost, byla okamžitě schválena. Byla jsem velmi příjemně překvapena, protože moje úvěrová historie není příliš dobrá. Obvykle mi vždy odmítají půjčit.
Matěj Holý
Často používám tuto malou půjčku na pár dní před výplatou. Podle mého názoru je to v současnosti nejlepší nabídka, která je na trhu. Vše je rychle a není žádný poplatek za sjednání.
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!

Contents