Půjčka7

https://pujcka-snadno.cz/Půjčka7
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 228 226 971
Rozvrh
Po – Pá 8:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  1 000 – 15 000 Kč
 • Úrok od
  36 %
 • Doba splatnosti
  7 – 28 dní

Společnost Kontex Trade International s.r.o. se na poli nebankovních úvěrů představuje se svou Půjčkou7. Jedná se o standardní nebankovní spotřebitelský úvěr, o který je možno si zažádat plně online na webových stránkách. Klientem se může stát každý, kdo je způsobilý k právním úkonům, nemá dluhy po splatnosti a má pravidelný příjem, který chodí na bankovní účet.

Proč vlastně název Půjčka7? Půjčit si můžete na minimálně 7 dní a maximálně na čtyřnásobek, tedy 28. Je to přesně ten typ půjčky, který se řeší mimořádné finanční situace s plánem vrátit peníze spolu s další výplatou. Půjčit si můžete od jednoho až do 20 tisíc korun pro věrné klienty (nový zákazník maximálně 15 tisíc) s ročním úrokem 36 %. Úplně první úvěr ale společnost nabízí v akční nabídce až 8000 Kč na 14 dní s nulovým úrokem a bez poplatků, tedy naprosto zdarma, bez přeplacení úvěru (RPSN je skutečně 0 %).

O půjčku je možné zažádat naprosto kdykoliv online. Na hlavní stránce si ihned nastavíte parametry půjčka 40000, tedy její výši a dobu splácení, s tím, že automaticky vidíte vše potřebné – poplatek za sjednání, úroky, RPSN, den splatnosti a celkovou splacenou částku. Ihned se také generuje předsmluvní formulář smlouvy o úvěru. Pokud se rozhodnete si o první půjčka zdarma zažádat, tak potom následuje registrace / přihlášení, nahrání občanského průkazu a posledních tří výpisů z bankovního účtu. Po odeslání žádosti systém prověří vaši bonitu a schopnost splácet, o výsledku jste informováni prostřednictvím sms, s tím, že peníze už můžete mít do 15 minut na účtu.

Společnost nabízí také velmi zajímavý věrnostní program pro stálé klienty. V případě aktivního využívání služeb, se můžete dostat na celkovou slevu 25 % na každý další úvěr. Je také dobré si všímat dočasných probíhajících akcí, které se vztahují na případné slevy. Na stránkách najdete o Půjčce7 recenze, často kladené otázky a zajímavá je také tabulka s modelovým ceníkem půjček.

Co se týče kontaktů, tak na stránkách společnosti jsou uvedeny zvlášť údaje pro klienty, dlužníky a e-mail v případě reklamací a stížností. Pracovní doba kontaktního centra je pak v pracovní dny od 8-17 hodin. Je možné využít také návštěvu provozovny na Praze 5.

Tvůj komentář

JP
Jana Procházková
25 September 2022
Nepoužívám poprvé a pokaždé jsou ze služby pouze pozitivní emoce. Rychle vydejte požadované množství peněz za nízké úrokové sazby.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Izabela Borkowska
Poměrně dostupný web, kde můžete získat půjčku, aniž byste opustili svůj domov, kde si můžete vybrat z několika nabízených možností.
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!