Raz dva půjčka je snadné a bezpečné sjednání přes internet.

Snadno se nanáší
4.0/5.0
Doba schválení
4.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
4.0/5.0
Kvalita služeb
5.0/5.0
Zákaznická podpora
5.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Razdva půjčka

PROFO CREDIT Czech, a. s. je poskytovatelem rychlé půjčky v rozmezí od 5 000 Kč až do 150 000 Kč.

Působí na nadnárodní úrovni, a to nejen v Evropě, ale taktéž i v Asii. Vzhledem na široké spektrum působení a licence od ČNB můžete spolehnout na Razdva půjčka v sféře nebankovních půjček. Na webových stránkách, zrovna Razdva půjčka recenze, dokážete se dozvědět toho více při čtění skutečných příběhů.

Stačí mít internetové připojení a trochu času na vyplnění krátkého formuláře. Hlavními požadavky pro schválení žádosti o půjčku jsou občanství České republiky, plnoletí a doklad o pravidelný příjem. Ve formuláři žadatel musí vyplnit své jméno, příjmení, rodné číslo a kontaktní údaje jako jsou e-mailová adresa a telefonní číslo.

Potom zbývá jenom nahrát kopie občanského průkazu s doklady o Vašich pravidelných příjmech. Schvalovací proces trvá takřka 15 minut. Po schválení Vaši žádosti dostanete peníze na účet za par minut, jestli máte stejnou banku, co má Váš poskytovatel.

Délka splatností nebankovního úvěru záleží na Vás.

Můžete ji klidně rozdělit od 3 měsíců až do 4 let.

Taktéž se dá přizpůsobit měsíční splátky podle Vašich platebních možností. Pevná úroková sazba stanoví 9,6 %. Na oficiální stránce Raz dva půjčka můžete využít kalkulačku a spočítat sumu a délku splácení.

Dokonce Razdva půjčka poskytuje možnost předčasného splacení, a to za stanovený předem poplatek, jenž nepřesahuje 1 % , pokud máte smlouvu na delší dobu než jeden rok. Když Vám smlouva končí rychleji než za jeden rok, tak budete mít poplatek jenom 0,5 %.

Není to žádná “černá krabice”, jste připraven na cokoliv!

Razdva půjčka nevyžaduje ručitele. Nemusíte se také bát, že budete nucen zastavit vlastní pozemek za úvěr. Dokonce kdybyste splatil jenom 3 splátky a další splacení nemůžete zvládnout kvůli pracovním problémům, stačí zavolat.

Vždycky k dispozici máte infolinku Raz dva půjčka za telefonním číslem 800 800 646 pro vyřešení jakýchkoliv vzniklých problémů.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!