Raz dva půjčka je snadné a bezpečné sjednání přes internet.

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Razdva půjčka

PROFO CREDIT Czech, a. s. je poskytovatelem rychlé půjčky v rozmezí od 5 000 Kč až do 150 000 Kč.

Působí na nadnárodní úrovni, a to nejen v Evropě, ale taktéž i v Asii. Vzhledem na široké spektrum působení a licence od ČNB můžete spolehnout na Razdva půjčka v sféře nebankovních půjček. Na webových stránkách, zrovna Razdva půjčka recenze, dokážete se dozvědět toho více při čtění skutečných příběhů.

Stačí mít internetové připojení a trochu času na vyplnění krátkého formuláře. Hlavními požadavky pro schválení žádosti o půjčku jsou občanství České republiky, plnoletí a doklad o pravidelný příjem. Ve formuláři žadatel musí vyplnit své jméno, příjmení, rodné číslo a kontaktní údaje jako jsou e-mailová adresa a telefonní číslo.

Potom zbývá jenom nahrát kopie občanského průkazu s doklady o Vašich pravidelných příjmech. Schvalovací proces trvá takřka 15 minut. Po schválení Vaši žádosti dostanete peníze na účet za par minut, jestli máte stejnou banku, co má Váš poskytovatel.

Délka splatností nebankovního úvěru záleží na Vás.

Můžete ji klidně rozdělit od 3 měsíců až do 4 let.

Taktéž se dá přizpůsobit měsíční splátky podle Vašich platebních možností. Pevná úroková sazba stanoví 9,6 %. Na oficiální stránce Raz dva půjčka můžete využít kalkulačku a spočítat sumu a délku splácení.

Dokonce Razdva půjčka poskytuje možnost předčasného splacení, a to za stanovený předem poplatek, jenž nepřesahuje 1 % , pokud máte smlouvu na delší dobu než jeden rok. Když Vám smlouva končí rychleji než za jeden rok, tak budete mít poplatek jenom 0,5 %.

Není to žádná “černá krabice”, jste připraven na cokoliv!

Razdva půjčka nevyžaduje ručitele. Nemusíte se také bát, že budete nucen zastavit vlastní pozemek za úvěr. Dokonce kdybyste splatil jenom 3 splátky a další splacení nemůžete zvládnout kvůli pracovním problémům, stačí zavolat.

Vždycky k dispozici máte infolinku Raz dva půjčka za telefonním číslem 800 800 646 pro vyřešení jakýchkoliv vzniklých problémů.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Adam Zeman
Normální kancelář. Z nevýhod – občas jsou technické problémy, neexistují žádné propagační kódy. Z výhod - dobrý zákaznický servis, příjemní operátoři chatu, do pár minut máte peníze na účtu. Obecně je výhod více - doporučuji.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!