Tesco půjčka

Snadno se nanáší
4.0/5.0
Doba schválení
4.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
4.0/5.0
Kvalita služeb
4.0/5.0
Zákaznická podpora
4.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Tesco

Možná jste slyšeli o Tesco půjčce nebo Tesco kreditní kartě, což jsou dvě formy půjček. Oba fungují stejným způsobem: umožňují vám vzít si půjčku a používat kreditní kartu k nákupům v obchodech Tesco. Ať už chcete půjčku použít na úhradu školních nebo domácích výdajů, budete schopni najít to správné řešení pro vaše potřeby. Jak ale zažádat o Tesco půjčku?

Clubcard

Tesco má program nazvaný Clubcard, který umožňuje členům přijímat speciální nabídky. Výhody této karty přesahují jednoduché slevy. Nabízí vám bonus za registraci a celou historii vašeho nakupování.Pokud jste členem Tesco, můžete získat půjčku i přes Clubcard. Půjčka bude splacena do šesti měsíců. Můžete jej použít k nákupu potravin, oblečení, elektroniky a dalších věcí, které potřebujete.

Clubcard nabízí slevu 10 procent na nákup v prodejnách Tesco. Navíc, pokud máte kartu, můžete získat půjčku od Raiffeisenbank nebo supermarketu Billa. Podmínky půjček zjistíte, že jsou velmi flexibilní. Pokud nemůžete půjčku splatit do šesti měsíců, můžete prostředky použít v jiné bance nebo je dokonce převést na svou kreditní kartu.

Úrokové sazby osobní půjčky Clubcard jsou u Tesco Bank sníženy. Ti, kteří si půjčují mezi PS25,001 a PS35,001, mají nárok na nejnižší bankovní sazbu dostupnou na trhu. Úroková sazba osobních úvěrů Tesco je nyní reprezentativní 6,7 % APR, což je jedna z nejnižších sazeb na trhu. Doba splatnosti půjčky závisí na tom, kolik si půjčíte a na co ji potřebujete, ale tato sazba je stále velmi nízká.

Tesco online kredit

Kreditní karta od Tesca se snadno používá. S kreditem Tesco mobile si můžete do telefonu zakoupit širokou škálu produktů již za 5 eur za nákup. Je k dispozici také pro nákupy online a v obchodech. Chcete-li požádat o kreditní kartu, navštivte webové stránky společnosti. Můžete dokonce požádat o kredit na mobilní telefon online a získat okamžité rozhodnutí. Mějte však na paměti, že existuje několik podmínek a omezení.

Kreditní kartou Tesco můžete platit při každém nákupu v Tesco. Platí se měsíční poplatek 50 až 100 Kč. Poté můžete kreditní kartu použít pro jakýkoli nákup v Tesco.Tesco kredity lze použít k nákupu, stejně jako poukazky Clubcard. Úroková sazba u těchto karet je první dva roky 0 %. Kartou můžete platit i v jiných obchodech, jako je Wal-Mart.

Abyste mohli požádat o Tesco kreditní kartu, musíte mít platnou Clubcard a být členem Tesco. Poté musíte vyplnit formulář, který potvrdí číslo vašeho účtu. Formulář musí obsahovat platné číslo mobilního telefonu. Jakmile přihlášku dokončíte, obdržíte potvrzovací e-mail. Tento e-mail bude poté odeslán týmu zákaznické podpory Tesco. Poté budete moci aktivovat svou Tesco kreditní kartu.

Kromě kreditní karty můžete získat také Tesco mobile kredit. Tato kreditní karta je určena pro použití na mobilních zařízeních Tesco, jako jsou chytré telefony a tablety. Operátor Tesco mobile oznámí další podrobnosti o své službě v září. Prozatím je však důležité před podáním žádosti o kartu porozumět základním podmínkám. Výhody kreditních karet Tesco mobile stojí za pozornost. Pokud máte zájem, přihlaste se ještě dnes. Budete překvapeni, jak je to pohodlné.

S kreditními kartami Tesco mobile můžete telefonem platit za nákupy, například za potraviny. Tesco nabízí pro své zákazníky také SIM kartu za 3,90 EUR. Pro získání Tesco SIM karty je třeba navštívit hlavní kancelář společnosti na Slovensku na adrese Vršovická 1527/68b v Praze. Můžete také navštívit webové stránky společnosti a požádat o kreditní kartu.

Jako spotřebitel musíte pochopit, že tyto karty podléhají dani. Tesco tyto daně vrátilo za další položky prodávané na svých webových stránkách, to však nemá vliv na princip neutrality. Když si koupíte kreditní kartu od společnosti Tesco, převádíte své peníze. Chcete-li získat kreditní kartu od společnosti Tesco, musíte uvést platné číslo bankovního účtu. Držitel karty musí uvést své celé jméno, věk a kontaktní údaje.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Matěj Holý
Často používám tuto malou půjčku na pár dní před výplatou. Podle mého názoru je to v současnosti nejlepší nabídka, která je na trhu. Vše je rychle a není žádný poplatek za sjednání.
Michaela Staňková
Naléhavě jsem potřebovala peníze, uviděla jsem reklamu na internetu a rozhodla jsem se to zkusit. Podala jsem žádost, byla okamžitě schválena. Byla jsem velmi příjemně překvapena, protože moje úvěrová historie není příliš dobrá. Obvykle mi vždy odmítají půjčit.
Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!