Tommy Stachi – půjčky z pohodlí domova

Snadno se nanáší
4.0/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
5.0/5.0
Kvalita služeb
4.0/5.0
Zákaznická podpora
4.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Tommy Stachi půjčka

Není třeba se nechat zmást názvem společnosti, Tommy Stachi je ryze český poskytovatel nebankovních půjček fungující na tuzemském trhu od roku 2004 a již čtvrtým rokem disponuje licencí od ČNB. Firma se prezentuje také svým etickým kodexem, který je charakterizován zcela jasnými podmínkami půjčky (bez skrytých poplatků), férovým jednáním, dostupností (neklade se příliš důraz na kreditní historii) a korektním a individuálním přístupem ke každému klientovi.

Tommy Stachi půjčka je takřka pro každého – zaměstnance, živnostníka, seniora, tedy pro kohokoliv, kdo je schopen se prokázat příjmem minimálně 10 tisíc korun měsíčně. Na stránkách společnosti je pak jasně uvedeno, komu půjčka určitě poskytnuta nebude – žadatelům v exekuci nebo insolvenci, zaměstnanci ve zkušební době, živnostníkovi podnikajícímu kratší dobu než 6 měsíců, zájemci bez bankovního účtu a zájemci s trvalým bydlištěm na městském nebo obecním úřadě.

V podsekci kalkulačka si pak můžete modelově nastavit parametry své budoucí půjčky. Výše úvěru startuje na minimální částce 10 tisíc, horní hranicí je 150 tisíc. Při jakékoliv částce jak pak variabilní také doba splacení, a to od 12 do 60 měsíců. Roční úrok začíná od 7,9 %. Spolu s posuvníky kalkulačky se mění měsíční splátka a RPSN, vše je ale jasně viditelné ještě před sjednáním.

Celý proces žádosti probíhá pouze online. S vyplněním nezávazného formuláře si vyberete výši a dobu splácení úvěru. Potom je třeba se přihlásit do klientského centra, vyplnit osobní údaje a nahrát potřebné doklady. O schválení je klient vyrozuměn prostřednictvím sms a stejně tak sms kódem se smlouvy elektronicky podepíše. Peníze jsou obratem připsány na bankovní účet.

Výhodou půjčky od Tommy Stachi je, že je bez poplatků za vyřízení, jakékoliv předčasné splacení je zdarma, nepotřebujete ručitele nebo zastavovat majetek, peníze jsou poskytnuty ihned po podpisu smlouvy a v určitých případech v rámci probíhající akce dostane po splnění podmínek až 100 % úroku zpět.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo otázek během žádosti nebo splácení, je v prvé řadě k dispozici na stránkách Tommy Stachi kontakt, respektive kontaktní formulář a bezplatná infolinka. Pracovníci společnosti se vám budou věnovat v pracovní dny od 8 do 18 hodin (v pátek do 15:30).

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Matěj Holý
Často používám tuto malou půjčku na pár dní před výplatou. Podle mého názoru je to v současnosti nejlepší nabídka, která je na trhu. Vše je rychle a není žádný poplatek za sjednání.
Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Petra Křížová
Je to dobrá půjčka. Vzala jsem si u nich 5 000 Kč na měsíc. Vybrala jsem si je, protože mají nízkou úrokovou sazbu. Půjčku jsem si vyřídila na webu za 20 minut. Líbilo se mi, že nevyžadují mnoho dokladů.
Miloš Bartošek
Jsem pravidelným zákazníkem, půjčku vždy splácím včas. Výhodné podmínky, snadné splácení
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!

Contents