Půjčka Via sms

Snadno se nanáší
5.0/5.0
Doba schválení
4.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
5.0/5.0
Pravidla obnovy
5.0/5.0
Kvalita služeb
5.0/5.0
Zákaznická podpora
5.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Via SMS půjčka

Další z poskytovatelů úvěrů z řad nebankovních společností, na internetu dohledatelná jako viasms.cz. Společnost je známá svým via sms flexibilním úvěrem, který již podle názvu nabízí skutečně flexibilní splácení – tzn., že úvěr je možné doplatit jednorázově nebo minimální splátkou každý měsíc (pouze 3% jistiny z úvěru, plus úroky). Svou povahou je také půjčka částečně typem revolvingového úvěru, tedy takovým, který je možné průběžně splácet a využít dodatečnou částku, i když ještě nebyl splacen celý úvěr.

O via sms půjčku je velice jednoduché zažádat. Webová stránka poskytovatele je poměrně intuitivní a v několika krocích máte žádost hotovou. Pokud zákazník žádá o půjčku úplně poprvé, je třeba se nejdříve zaregistrovat a potom si na hlavní stránce zvolit výši požadované částky. Dále budete přesměrováni k vyplnění doplňujících informací o sobě a svých příjmech a vyzváni k identifikaci nahráním kopie občanského průkazu. Posledním krokem je ověření bankovního účtu, na který mají být přeposlány půjčené finance. Po odeslání žádosti a následném schválení už můžete mít peníze do 15 minut na účtu. Nejlepší viasms recenze, a jak už samotný název půjčky napovídá, jsou na funkci pro stálé klienty, kteří si mohou opakovaně zažádat o úvěr právě jen prostřednictvím sms.

Půjčit si můžete až 60 tisíc korun (stálí klienti) s dobou splatnosti od tří měsíců do deseti let. Úrok z půjčené částky vychází okolo 20 %, nicméně noví klienti mají prvních 30 dní bez poplatku i bez řádných úroků (s limitem první půjčky do 16 tisíc korun). Obecně je tato půjčka vhodná zejména pro překlenutí krátkodobé finanční krize a jako pomoc při neočekávaném výpadku financí. Dokonce na samotných stránkách poskytovatele se doporučuje využít půjčku při mimořádných výdajích. Půjčka je také vhodná pro ty, kterým vyhovuje flexibilní forma splácení a rychlost odeslání schválených peněz.

Co se vůbec nedoporučuje, tak jsou to pozdní platby nebo neplacení úvěru. Smluvní úrok z prodlení je 0,1 % z dlužné částky denně. Účelně vynaložené náklady, které jsou spojené s prodlením pohledávky činí až 500 Kč týdně. Prodlením ve splácení se také snižuje bonita klienta, zvyšuje se riziko předání pohledávky inkasní agentuře a s tím jsou spojené další poplatky za vymáhání.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Petra Křížová
Je to dobrá půjčka. Vzala jsem si u nich 5 000 Kč na měsíc. Vybrala jsem si je, protože mají nízkou úrokovou sazbu. Půjčku jsem si vyřídila na webu za 20 minut. Líbilo se mi, že nevyžadují mnoho dokladů.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!