Půjčka Via sms

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Via SMS půjčka

Další z poskytovatelů úvěrů z řad nebankovních společností, na internetu dohledatelná jako viasms.cz. Společnost je známá svým via sms flexibilním úvěrem, který již podle názvu nabízí skutečně flexibilní splácení – tzn., že úvěr je možné doplatit jednorázově nebo minimální splátkou každý měsíc (pouze 3% jistiny z úvěru, plus úroky). Svou povahou je také půjčka částečně typem revolvingového úvěru, tedy takovým, který je možné průběžně splácet a využít dodatečnou částku, i když ještě nebyl splacen celý úvěr.

O via sms půjčku je velice jednoduché zažádat. Webová stránka poskytovatele je poměrně intuitivní a v několika krocích máte žádost hotovou. Pokud zákazník žádá o půjčku úplně poprvé, je třeba se nejdříve zaregistrovat a potom si na hlavní stránce zvolit výši požadované částky. Dále budete přesměrováni k vyplnění doplňujících informací o sobě a svých příjmech a vyzváni k identifikaci nahráním kopie občanského průkazu. Posledním krokem je ověření bankovního účtu, na který mají být přeposlány půjčené finance. Po odeslání žádosti a následném schválení už můžete mít peníze do 15 minut na účtu. Nejlepší viasms recenze, a jak už samotný název půjčky napovídá, jsou na funkci pro stálé klienty, kteří si mohou opakovaně zažádat o úvěr právě jen prostřednictvím sms.

Půjčit si můžete až 60 tisíc korun (stálí klienti) s dobou splatnosti od tří měsíců do deseti let. Úrok z půjčené částky vychází okolo 20 %, nicméně noví klienti mají prvních 30 dní bez poplatku i bez řádných úroků (s limitem první půjčky do 16 tisíc korun). Obecně je tato půjčka vhodná zejména pro překlenutí krátkodobé finanční krize a jako pomoc při neočekávaném výpadku financí. Dokonce na samotných stránkách poskytovatele se doporučuje využít půjčku při mimořádných výdajích. Půjčka je také vhodná pro ty, kterým vyhovuje flexibilní forma splácení a rychlost odeslání schválených peněz.

Co se vůbec nedoporučuje, tak jsou to pozdní platby nebo neplacení úvěru. Smluvní úrok z prodlení je 0,1 % z dlužné částky denně. Účelně vynaložené náklady, které jsou spojené s prodlením pohledávky činí až 500 Kč týdně. Prodlením ve splácení se také snižuje bonita klienta, zvyšuje se riziko předání pohledávky inkasní agentuře a s tím jsou spojené další poplatky za vymáhání.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Matěj Holý
Často používám tuto malou půjčku na pár dní před výplatou. Podle mého názoru je to v současnosti nejlepší nabídka, která je na trhu. Vše je rychle a není žádný poplatek za sjednání.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!

Contents
  1. Posudky