Viva Credit

https://pujcka-snadno.cz/Viva Credit půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 284 093 574
Rozvrh
Po – Pá: 08:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  500 – 30 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  2 roky

Poskytovatel poskytuje částku úvěru od 500 do 200 000 kuroonů. Současně, doba využití úvěrovými fondy určuje samotný dlužník. Roční úroková sazba je 4656%. Organizace však podporuje dluh co nejdříve, což poskytne klientovi speciální nabídky. Například vracení dluhu v intervalu od 1 do 30 dnů po oběhu, procento, které je shrnuto s orgánem úvěru, je 0%.

Poskytovatel nabízí jedinou službu pro potřeby žadatele. Podmínky smlouvy tak budou stejné jako pro dlužník, který je nezbytný pro rekreaci, a pro klienta, novinářským podnikům.

Požadavky Viva Credit do debitu

Poskytovatel přitahuje první minimální požadavky na dlužníka. Trvá to:

 • Dostupnost bankovního účtu otevřeného v České republice;
 • Většina;
 • výkaz zisku a ztráty;

To je již blíže klientovi, aby získal požadovanou částku. Pro zvýšení šancí na přijetí pozitivního řešení musíte poskytnout extrakt. Mělo by to být nové. Je pozoruhodné, že k potvrzení solventnosti musí poskytnout certifikát za poslední tři měsíce. To znamená, manažeři a systém nezajímají, jak dlouho a kde člověk pracuje.

Viva Credit je loajální pro zákazníky s trvalým zaměstnáním. Organizace nabízí příznivé podmínky a také okamžitě varuje, že rychlejší dluh bude splacen, tím více bude využití peněz.

Viva Credit kontakt: Úvěr přes telefon

Každý krok, od registrace na splacení dluhu, je vyřešen smartphonem. Dotazník je plný úvěru na několik minut. Poté musíte autorizovat bankovní kartu a potvrdit bankovní účet.

Manažer organizace považuje za žádost a učiní rozhodnutí bez dodatečných hovorů atd. Samotný dlužník však může používat Viva Credit v případě, že potřebuje konzultace.

Splacení dluhu může být plánováno nebo brzy. Během plánované platby jsou fondy, které jsou součástí orgánu úvěru, a procenta, jsou automaticky odepsány z karty.

Předčasné splacení dluhu před tím, než je společnost prováděna nezávisle prostřednictvím osobní stránky na internetových stránkách poskytovatele. V tomto případě se úroková sazba ještě neaktivuje, takže dlužník vrátí pouze peníze, které vzaly.

Your comment

MK
Michaela Krejčí
04 October 2022
Jednoduché a rychlé předložení dokumentů k ověření. 24/7 online podpora pro manažery. U půjčky nebyly žádné skryté úroky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Martín Král
Jsem student a občas mám finanční potíže. Když je mi opravdu těžko, žádám o úvěr. Líbí se mi, že je půjčka rychlá a bez dalšího papírování. Odeslal jsem žádost, 20 minut a peníze jsou již na kartě. S platbou dlouho neotálím a peníze se snažím vrátit rychle.
Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!