Viva Credit

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/Viva Credit půjčka

Poskytovatel poskytuje částku úvěru od 500 do 200 000 kuroonů. Současně, doba využití úvěrovými fondy určuje samotný dlužník. Roční úroková sazba je 4656%. Organizace však podporuje dluh co nejdříve, což poskytne klientovi speciální nabídky. Například vracení dluhu v intervalu od 1 do 30 dnů po oběhu, procento, které je shrnuto s orgánem úvěru, je 0%.

Poskytovatel nabízí jedinou službu pro potřeby žadatele. Podmínky smlouvy tak budou stejné jako pro dlužník, který je nezbytný pro rekreaci, a pro klienta, novinářským podnikům.

Požadavky Viva Credit do debitu

Poskytovatel přitahuje první minimální požadavky na dlužníka. Trvá to:

  • Dostupnost bankovního účtu otevřeného v České republice;
  • Většina;
  • výkaz zisku a ztráty;

To je již blíže klientovi, aby získal požadovanou částku. Pro zvýšení šancí na přijetí pozitivního řešení musíte poskytnout extrakt. Mělo by to být nové. Je pozoruhodné, že k potvrzení solventnosti musí poskytnout certifikát za poslední tři měsíce. To znamená, manažeři a systém nezajímají, jak dlouho a kde člověk pracuje.

Viva Credit je loajální pro zákazníky s trvalým zaměstnáním. Organizace nabízí příznivé podmínky a také okamžitě varuje, že rychlejší dluh bude splacen, tím více bude využití peněz.

Viva Credit kontakt: Úvěr přes telefon

Každý krok, od registrace na splacení dluhu, je vyřešen smartphonem. Dotazník je plný úvěru na několik minut. Poté musíte autorizovat bankovní kartu a potvrdit bankovní účet.

Manažer organizace považuje za žádost a učiní rozhodnutí bez dodatečných hovorů atd. Samotný dlužník však může používat Viva Credit v případě, že potřebuje konzultace.

Splacení dluhu může být plánováno nebo brzy. Během plánované platby jsou fondy, které jsou součástí orgánu úvěru, a procenta, jsou automaticky odepsány z karty.

Předčasné splacení dluhu před tím, než je společnost prováděna nezávisle prostřednictvím osobní stránky na internetových stránkách poskytovatele. V tomto případě se úroková sazba ještě neaktivuje, takže dlužník vrátí pouze peníze, které vzaly.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!