Viva Credit

https://pujcka-snadno.cz/Viva Credit půjčka
Snadno se nanáší
5.0/5
Doba schválení
5.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
4.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 284 093 574
Rozvrh
Po – Pá: 08:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Parametry půjčky
 • Půjčka
  500 – 30 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  2 roky

Poskytovatel poskytuje částku úvěru od 500 do 200 000 kuroonů. Současně, doba využití úvěrovými fondy určuje samotný dlužník. Roční úroková sazba je 4656%. Organizace však podporuje dluh co nejdříve, což poskytne klientovi speciální nabídky. Například vracení dluhu v intervalu od 1 do 30 dnů po oběhu, procento, které je shrnuto s orgánem úvěru, je 0%.

Poskytovatel nabízí jedinou službu pro potřeby žadatele. Podmínky smlouvy tak budou stejné jako pro dlužník, který je nezbytný pro rekreaci, a pro klienta, novinářským podnikům.

Požadavky Viva Credit do debitu

Poskytovatel přitahuje první minimální požadavky na dlužníka. Trvá to:

 • Dostupnost bankovního účtu otevřeného v České republice;
 • Většina;
 • výkaz zisku a ztráty;

To je již blíže klientovi, aby získal požadovanou částku. Pro zvýšení šancí na přijetí pozitivního řešení musíte poskytnout extrakt. Mělo by to být nové. Je pozoruhodné, že k potvrzení solventnosti musí poskytnout certifikát za poslední tři měsíce. To znamená, manažeři a jistá půjčka bez registru, jak dlouho a kde člověk pracuje.

Půjčky na mateřské dovolené je loajální pro zákazníky s trvalým zaměstnáním. Organizace nabízí příznivé podmínky a také okamžitě varuje, že rychlejší dluh bude splacen, tím více bude využití peněz.

Viva Credit kontakt: Úvěr přes telefon

Každý krok, od registrace na splacení dluhu, je vyřešen smartphonem. Dotazník je plný úvěru na několik minut. Poté musíte autorizovat bankovní kartu a potvrdit bankovní účet.

Manažer organizace považuje za žádost a učiní rozhodnutí bez dodatečných hovorů atd. Samotný dlužník však může používat Viva Credit v případě, že potřebuje konzultace.

Splacení dluhu může být plánováno nebo brzy. Během plánované platby jsou fondy, které jsou součástí orgánu úvěru, a procenta, jsou automaticky odepsány z karty.

Předčasné splacení dluhu před tím, než je společnost prováděna nezávisle prostřednictvím osobní stránky na internetových stránkách poskytovatele. V tomto případě se úroková sazba ještě neaktivuje, takže dlužník vrátí pouze peníze, které vzaly.

Tvůj komentář

MK
Michaela Krejčí
04 October 2022
Jednoduché a rychlé předložení dokumentů k ověření. 24/7 online podpora pro manažery. U půjčky nebyly žádné skryté úroky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Kateřina Vávrová
Několikrát jsem si sháněla půjčku, když potřebovala peníze před výplatou. Vše je celkem rychlé a pohodlné. Kvalitní aplikace, výborné podmínky. A je tu užitečná možnost, která vám umožní získat velkou částku a rozdělit ji do několika plateb.
Tomáš Kučera
Využil jsem tuto online půjčku. Žádost byla vyřízena poměrně rychle. Z dokumentů potřeboval pouze OP a rodné číslo. Nebral jsem velkou částku a byl jsem velmi spokojen s úvěrovou sazbou. Spolehlivý věřitel! Pokud budu znovu potřebovat, určitě využiji!
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Otto Vaněk
Dostal jsem online půjčku na opravu auta. Nyní je moje auto ve skvělé kondici a mohu si být jistý jeho spolehlivostí.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!