CreditAir půjčka

https://pujcka-snadno.cz/CreditAir půjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
5.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Starší 18 let
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Kontaktní informace
Telefonní číslo: 222 996 444
Rozvrh
Po – Pá 7:00 – 18:00
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  500 – 30 000 Kč
 • Úrok od
  0 %
 • Doba splatnosti
  75 dní

Nepředvídané situace nutí lidi požádat o finanční podporu ve specializovaných úvěrových společnostech. Pomoc může být zapotřebí v různých okamžicích: na plat, opravy zařízení, neplánované propuštění atd. Nicméně, drtivá část společnosti se obává vzít peníze do povinností v těchto firmách ve větší míře kvůli nedostatku chápání činnosti a případů podvodů v této oblasti.

Finanční úvěrová společnost CreditAir poskytuje vysoce kvalitní úvěrové služby déle než 5 let. Během období činnosti je k organizaci nakreslen spoustu dlužníků, jak nových i konstantních. Společnost vypracovala dobrou pověst jako věřitele, která je důležitá pro všechny strany spolupráce, což dokládá pozitivní creditair recenze.

Hlavní výhody kreditní společnosti CreditAir

Díky práci profesionálního týmu finančníků společnost pomáhá každému jednotlivci vhodný, s přihlédnutím k potřebám a schopnostem osoby. Úvěrové fondy jsou dobrým řešením různých životních situací a změn. Noví zákazníci firmy mohou vydat bezplatnou půjčku o ne více než 10 tisíc korun na období 60 dnů. Dostupnost oficiálního místa poskytuje příležitost samostatně kontrolovat Komisi za použití peněz, jakož i pro výpočet roční úrokové sazby pomocí online kalkulačky.

V creditair recenze stálých dlužníků označují takové příznivé podmínky:

 • Nedostatek skrytých plateb;
 • S licencí nebankovního dodavatele spotřebitelských úvěrů z České národní banky (ČNB) k provádění činností;
 • Jednotlivé podmínky pro každého klienta.

Můžete splatit dluh kdykoliv zcela i částečně. CreditAir neúčtuje provizi za předčasné splacení. Není možné poznamenat rychlost získání úvěru na váš účet. Doslova po vypršení doby registrace virtuální žádosti o úvěr, klient obdrží peníze.

Přístupnost a vysoce kvalitní servis

Hlavní prioritou společnosti je zaměřením zákazníků. Po odeslání formuláře jsou zaměstnanci spojeni s dlužníkem do 15 minut, během které čas můžete bezpečně mít šálek kávy nebo umístit post na Facebooku. Půjčit si peníze ve společnosti je vlastně jednoduché, ale s každým následným odvoláním získáte zvětšenou slevu. Můžete aplikovat na stránku nebo voláním.

Your comment

EP
Eva Procházka
18 October 2022
Potřebovali jsme peníze před výplatou. Rychle jsme prošli kontrolou dokumentů a dostali, co jsme potřebovali. Podmínky jsou jasné, nebyly žádné skryté poplatky.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Matěj Holý
Často používám tuto malou půjčku na pár dní před výplatou. Podle mého názoru je to v současnosti nejlepší nabídka, která je na trhu. Vše je rychle a není žádný poplatek za sjednání.
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!