Jonatán půjčka

https://pujcka-snadno.cz/Jonatán
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
3.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
3.0/5
Požadavky dlužníka
  • Plnoletost
  • Platný občanský průkaz
  • Předložte doklad o svém příjmu
  • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
  • Bankovní účet
  • Kreditní nebo debetní karta
Contact information
Telefonní číslo: 800 050 288
Rozvrh 8:00 – 20:00
po
út
st
Čtv

Půjčka Jonatán v České republice nabízí pražským firmám bezúročné financování jejich projektu. Tato bezúročná půjčka umožňuje společnostem investovat do energeticky úsporných projektů. Tento český věřitel nabízí zvýhodněné úvěry i pro firmy v jižních Čechách.

Pokud máte projekt Česká republika a chcete ho financovat, můžete získat půjčku od Pujcka Jonatán. Tato stránka nabízí bezúročné půjčky pražským společnostem na projekty energetických úspor. Nabízí také zvýhodněné úvěry pro firmy v jižních Čechách.

Bezúročné půjčky pražským společnostem na financování projektů v České republice

Úvěr podpoří regionální a místní samosprávy, smíšené a soukromé subjekty poskytující veřejné služby a malé a střední podniky v přístupu k dlouhodobému financování investičních projektů.

Firmy mohou žádat o bezúročné půjčka 50000 bez registru Jonatán na financování svých projektů v Praze. Tento program má pomoci churavějícímu podnikatelskému sektoru České republiky. Zaměstnavatelé dostanou kompenzaci ve výši 60 procent průměrné mzdy, zaměstnanci pak až 100 procent průměrného výdělku. Maximální příspěvek na jednoho zaměstnance je 39 000 Kč.

Nový program se zaměřuje na společnosti se sídlem v České republice, které zaměstnávají až 500 lidí. Než se žadatel může přihlásit, musí splnit několik podmínek. Společnost nesmí být k 31. 12. 2019 „podnikem v obtížích“, nesmí být do 31. 3. 2020 v prodlení s dluhem u úvěrující banky déle než 30 dnů a nesmí být bezhotovostním subjektem.

Přestože je Česká republika relativně novým trhem a má před sebou dlouhou cestu, má mnoho životaschopných možností financování. Se správným podnikatelským plánem mohou české začínající firmy získat přístup ke kapitálu prostřednictvím bankovních institucí, vládních programů a grantů Evropské unie.Kromě toho mohou začínající společnosti také získat financování od podnikatelských andělů a fondů počátečního kapitálu.

Úrokové sazby v Jonatán vzrostly z 5,75 % na 7 %

Jonatán zvýšila základní úrokovou sazbu o 0,75 procentního bodu na 5,75 %. Jonatán již měsíce zpřísňuje politiku, aby potlačila rostoucí inflaci. Nedávná válka na Ukrajině zatěžuje domácí ekonomiku a donutila banku zvýšit náklady na pujcka 3000.

Výhody Půjčky Jonatan v ČR

Jednou z výhod této české společnosti je, že nabízí bezúročné půjčky. Tento program umožňuje firmám v Praze financovat projekty na úsporu energie. Nabízí také zvýhodněné půjčky firmám v jižních Čechách. Společnostem, které hledají úvěr, tak Česko nabízí řadu výhod.

Tvůj komentář

S
Smetana
30 November 2022
Společnost je jako společnost. O nic lepší nebo horší než ostatní.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Dagmar Karel
Peníze byly naléhavě potřeba. Aplikace trvala 10 minut a tady jsou peníze na mém účtu. Podmínky jsou transparentní, nebyly zde žádné skryté poplatky.
Jana Tomanová
Jsem zaměstnána pouze šest měsíců, takže o půjčkách v bankách nemůže být řeč. Je dobré, že existují nebankovní společnosti. Využila jsem jejich služeb dvakrát, půjčka mi nebyla zamítnuta. Jejich úroková sazba není nejnižší, nečekají vás ale žádné dálší skryté poplatky.
Anna Hoffmannová
Služby využívám, když potřebuji peníze před výplatou. Zdvořilí manažeři mi vždy nabídnou tu nejlepší půjčku. Vydává se rychle a nemá žádné skryté příplatky.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!