Jonatán půjčka

https://pujcka-snadno.cz/Jonatán
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
3.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
4.0/5
Zákaznická podpora
3.0/5
Požadavky dlužníka
  • Plnoletost
  • Platný občanský průkaz
  • Předložte doklad o svém příjmu
  • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
  • Bankovní účet
  • Kreditní nebo debetní karta
Kontaktní informace
Telefonní číslo: 800 050 288
Rozvrh 8:00 – 20:00
po
út
st
Čtv

Půjčka Jonatán v České republice nabízí pražským firmám bezúročné financování jejich projektu. Tato bezúročná půjčka umožňuje společnostem investovat do energeticky úsporných projektů. Tento český věřitel nabízí zvýhodněné úvěry i pro firmy v jižních Čechách.

Pokud máte projekt Česká republika a chcete ho financovat, můžete získat půjčku od Pujcka Jonatán. Tato stránka nabízí bezúročné půjčky pražským společnostem na projekty energetických úspor. Nabízí také zvýhodněné úvěry pro firmy v jižních Čechách.

Bezúročné půjčky pražským společnostem na financování projektů v České republice

Úvěr podpoří regionální a místní samosprávy, smíšené a soukromé subjekty poskytující veřejné služby a malé a střední podniky v přístupu k dlouhodobému financování investičních projektů.

Firmy mohou žádat o bezúročné půjčky Jonatán na financování svých projektů v Praze. Tento program má pomoci churavějícímu podnikatelskému sektoru České republiky. Zaměstnavatelé dostanou kompenzaci ve výši 60 procent průměrné mzdy, zaměstnanci pak až 100 procent průměrného výdělku. Maximální příspěvek na jednoho zaměstnance je 39 000 Kč.

Nový program se zaměřuje na společnosti se sídlem v České republice, které zaměstnávají až 500 lidí. Než se žadatel může přihlásit, musí splnit několik podmínek. Společnost nesmí být k 31. 12. 2019 „podnikem v obtížích“, nesmí být do 31. 3. 2020 v prodlení s dluhem u úvěrující banky déle než 30 dnů a nesmí být bezhotovostním subjektem.

Přestože je Česká republika relativně novým trhem a má před sebou dlouhou cestu, má mnoho životaschopných možností financování. Se správným podnikatelským plánem mohou české začínající firmy získat přístup ke kapitálu prostřednictvím bankovních institucí, vládních programů a grantů Evropské unie.Kromě toho mohou začínající společnosti také získat financování od podnikatelských andělů a fondů počátečního kapitálu.

Úrokové sazby v Jonatán vzrostly z 5,75 % na 7 %

Jonatán zvýšila základní úrokovou sazbu o 0,75 procentního bodu na 5,75 %. Jonatán již měsíce zpřísňuje politiku, aby potlačila rostoucí inflaci. Nedávná válka na Ukrajině zatěžuje domácí ekonomiku a donutila banku zvýšit náklady na půjčky.

Výhody Půjčky Jonatan v ČR

Jednou z výhod této české společnosti je, že nabízí bezúročné půjčky. Tento program umožňuje firmám v Praze financovat projekty na úsporu energie. Nabízí také zvýhodněné půjčky firmám v jižních Čechách. Společnostem, které hledají úvěr, tak Česko nabízí řadu výhod.

Your comment

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Tereza Svoboda
Požádala jsem o půjčku, aniž bych opustila domov. Trvalo mi to maximálně 10 minut, peníze přišly velmi rychle. Je to fakt pohodlné, celé té vyřízení pomocí selfíčky!!!
Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Jakub Procházka
Pro mě je to mnohem lepší než banky. Zde je půjčka schválena ihned a můžete si vzít až 10000 Kč. A v bankách, zatímco vám schválí 2 tisíce, je potřeba nasbírat hromadu papírů, vydržet spoustu otázek a stejně můžou odmítnout.
Filip Němec
Jedna z nejefektivnějších společností! Žádné zbytečné otázky, zbytečné telefonáty a rozhovory. Registrace na webu byla rychlá, peníze na kartu přišly okamžitě. Půjčka je momentálně nejlepší v Čechách.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!