MobilPůjčka – nabídka od FinSpace

https://pujcka-snadno.cz/MobilPůjčka
Snadno se nanáší
4.0/5
Doba schválení
4.0/5
Žádná skrytá podmínka
4.0/5
Pravidla obnovy
4.0/5
Kvalita služeb
5.0/5
Zákaznická podpora
5.0/5
Požadavky dlužníka
 • Plnoletost
 • Platný občanský průkaz
 • Předložte doklad o svém příjmu
 • Mít aktivní běžný účet
Získávání metod
 • Bankovní účet
 • Kreditní nebo debetní karta
Kontaktní informace
Telefonní číslo: 773 222 001
Rozvrh
Po – Pá 10:00 – 17:00
po
út
st
Čtv
Loan parameters
 • Půjčka
  1 000 – 10 000 Kč
 • Úrok od
  25 %
 • Doba splatnosti
  21 dní

MobilPůjčka je nebankovní půjčka od české úvěrové společnosti FinSpace s.r.o., která nabízí možnost podat žádost o půjčku i pomocí SMS zprávy. Je dostupnou variantou, když potřebujete získat financi na krátké období a při neočekávaných výdajích nebo před výplatou, není však dlouhodobým řešením finančních problémů.

Podmínky schválení MobilPůjčky

Ke schválení žádosti o takový úvěr potřebujete mít minimální věk 18 let, platný OP a druhý doklad totožnosti, doklad o výši příjmu (potvrzení o příjmu, výměr důchodu nebo výměr renty), mobil a připojení k internetu, protože je potřeba půjčku odsouhlasit přes SMS.

Postup vyřízení MobilPůjčky

Pří první žádosti o půjčku nejprve musíte zvolit částku, kterou chcete půjčit a vyplnit online formulář, nahrát 2 doklady totožnosti a počkat, až vám zavolá operátorka, která ověří vaši žádost a doplní dálší potřebné informace. O schválení úvěru se dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailovou zprávou, v níž bude uvedena výše schválené půjčky. Po schválení úvěru obdržíte peníze poštovní poukázkou do několika pracovních dní. Pokud požádáte o druhou a jakoukoliv další SMS půjčku bude její vyřízení mnohem rychlejší a po snadném schválení pomocí SMS dostanete peníze ihned přímo na váš bankovní účet.

Jak velkou půjčku je možné získat?

Když jste novým klientem, Mobil půjčka poprvé nabízí max. 5 000 korun. Pokud splatíte první SMS půjčku řádně a včas, pro druhou půjčku si můžete požádat i vyšší částku – 7 000 korun, pro třetí SMS půjčku – 9 000 korun, pak u čtvrté půjčky můžete požádat až 10 000 korun.

Výhody a nevýhody MobilPůjčky

Mezi plusy této půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí, vedení i předčasné splacení, vysoká benevolence a to, že může být doba splatnosti 21 dní prodloužena o 14 dní, zaplatíte však poplatky za prodloužení. Výhodou je také rychlost vyřízení a vyplacení peněz na účet v případě druhé a dalších půjček.

Mezi nevýhody lze zařadit vysoké úroky, RPSN i poplatek za každých půjčených 1 000 Kč ve výši 250 korun a vysoké poplatky z prodlení. Je také třeba zmínit, že z důvodu zkoumání společností dokladů a úvěruschopnosti klientů schválení té první půjčky chvíli trvá, jakož i vyplacení první půjčky poštovní poukázkou. Tento proces může někomu připadat poněkud zdlouhavý, ale pro ty, kdo nemá bankovní účet, právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu.

Your comment

JV
Jakub Veselý
21 September 2022
První zkušenost s používáním online půjček se ukázala jako jednoduchá a pohodlná. Zkontrolovali mi doklady a za pár minut už byly peníze na kartě.
Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Martín Král
Jsem student a občas mám finanční potíže. Když je mi opravdu těžko, žádám o úvěr. Líbí se mi, že je půjčka rychlá a bez dalšího papírování. Odeslal jsem žádost, 20 minut a peníze jsou již na kartě. S platbou dlouho neotálím a peníze se snažím vrátit rychle.
Vojtěch Fiala
Pohodlná služba pro rychlou půjčku. K žádosti jsem předložil pouze 2 doklady a po schválení půjčky peníze mi přišly už po 20 minutách. Samozřejmě musíte platit úroky včas, jinak dostanete pokutu.
Martina Bláhová
Vše je v pořádku. Využívám již 10 dní, zatím bez problémů: vše bylo vyřízeno rychle, částka nebyla malá, smlouva přišla na poštu a peníze na kartu. Pro mě je tato půjčka nejlevnější.
Jan Nový
Tato půjčka je k získání mnohem rychlejší a snazší, než u ostatních půjčévatelů. Zabralo mi to ne více než 10 minut.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!