MobilPůjčka – nabídka od FinSpace

Snadno se nanáší
4.5/5.0
Doba schválení
5.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
3.5/5.0
Kvalita služeb
3.0/5.0
Zákaznická podpora
2.5/5.0
https://pujcka-snadno.cz/MobilPůjčka

MobilPůjčka je nebankovní půjčka od české úvěrové společnosti FinSpace s.r.o., která nabízí možnost podat žádost o půjčku i pomocí SMS zprávy. Je dostupnou variantou, když potřebujete získat financi na krátké období a při neočekávaných výdajích nebo před výplatou, není však dlouhodobým řešením finančních problémů.

Podmínky schválení MobilPůjčky

Ke schválení žádosti o takový úvěr potřebujete mít minimální věk 18 let, platný OP a druhý doklad totožnosti, doklad o výši příjmu (potvrzení o příjmu, výměr důchodu nebo výměr renty), mobil a připojení k internetu, protože je potřeba půjčku odsouhlasit přes SMS.

Postup vyřízení MobilPůjčky

Pří první žádosti o půjčku nejprve musíte zvolit částku, kterou chcete půjčit a vyplnit online formulář, nahrát 2 doklady totožnosti a počkat, až vám zavolá operátorka, která ověří vaši žádost a doplní dálší potřebné informace. O schválení úvěru se dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailovou zprávou, v níž bude uvedena výše schválené půjčky. Po schválení úvěru obdržíte peníze poštovní poukázkou do několika pracovních dní. Pokud požádáte o druhou a jakoukoliv další SMS půjčku bude její vyřízení mnohem rychlejší a po snadném schválení pomocí SMS dostanete peníze ihned přímo na váš bankovní účet.

Jak velkou půjčku je možné získat?

Když jste novým klientem, Mobil půjčka poprvé nabízí max. 5 000 korun. Pokud splatíte první SMS půjčku řádně a včas, pro druhou půjčku si můžete požádat i vyšší částku – 7 000 korun, pro třetí SMS půjčku – 9 000 korun, pak u čtvrté půjčky můžete požádat až 10 000 korun.

Výhody a nevýhody MobilPůjčky

Mezi plusy této půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí, vedení i předčasné splacení, vysoká benevolence a to, že může být doba splatnosti 21 dní prodloužena o 14 dní, zaplatíte však poplatky za prodloužení. Výhodou je také rychlost vyřízení a vyplacení peněz na účet v případě druhé a dalších půjček.

Mezi nevýhody lze zařadit vysoké úroky, RPSN i poplatek za každých půjčených 1 000 Kč ve výši 250 korun a vysoké poplatky z prodlení. Je také třeba zmínit, že z důvodu zkoumání společností dokladů a úvěruschopnosti klientů schválení té první půjčky chvíli trvá, jakož i vyplacení první půjčky poštovní poukázkou. Tento proces může někomu připadat poněkud zdlouhavý, ale pro ty, kdo nemá bankovní účet, právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Michaela Staňková
Naléhavě jsem potřebovala peníze, uviděla jsem reklamu na internetu a rozhodla jsem se to zkusit. Podala jsem žádost, byla okamžitě schválena. Byla jsem velmi příjemně překvapena, protože moje úvěrová historie není příliš dobrá. Obvykle mi vždy odmítají půjčit.
Lukáš Dvořák
Půjčka se mi líbí, protože jsem zde nikdy neměl potíže s jejím získáním. Není potřeba hromada dokumentů, nějaká ta potvrzení. Vše probíhá online, nemusíte ani nikam chodit. Co se týče úrokové sazby, ta je nízká.
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Anna Tichá
Vzali jsme si půjčku na koupi televize. Líbilo se nám, že pracují nepřetržitě, vydávají rychle, bez papírování a front. Peníze mi přišly automaticky na kartu. Procento je malé. Se vším jsme spokojeni, děkujeme.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!