MobilPůjčka – nabídka od FinSpace

Snadno se nanáší
4.0/5.0
Doba schválení
4.0/5.0
Žádná skrytá podmínka
4.0/5.0
Pravidla obnovy
4.0/5.0
Kvalita služeb
5.0/5.0
Zákaznická podpora
5.0/5.0
https://pujcka-snadno.cz/MobilPůjčka

MobilPůjčka je nebankovní půjčka od české úvěrové společnosti FinSpace s.r.o., která nabízí možnost podat žádost o půjčku i pomocí SMS zprávy. Je dostupnou variantou, když potřebujete získat financi na krátké období a při neočekávaných výdajích nebo před výplatou, není však dlouhodobým řešením finančních problémů.

Podmínky schválení MobilPůjčky

Ke schválení žádosti o takový úvěr potřebujete mít minimální věk 18 let, platný OP a druhý doklad totožnosti, doklad o výši příjmu (potvrzení o příjmu, výměr důchodu nebo výměr renty), mobil a připojení k internetu, protože je potřeba půjčku odsouhlasit přes SMS.

Postup vyřízení MobilPůjčky

Pří první žádosti o půjčku nejprve musíte zvolit částku, kterou chcete půjčit a vyplnit online formulář, nahrát 2 doklady totožnosti a počkat, až vám zavolá operátorka, která ověří vaši žádost a doplní dálší potřebné informace. O schválení úvěru se dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailovou zprávou, v níž bude uvedena výše schválené půjčky. Po schválení úvěru obdržíte peníze poštovní poukázkou do několika pracovních dní. Pokud požádáte o druhou a jakoukoliv další SMS půjčku bude její vyřízení mnohem rychlejší a po snadném schválení pomocí SMS dostanete peníze ihned přímo na váš bankovní účet.

Jak velkou půjčku je možné získat?

Když jste novým klientem, Mobil půjčka poprvé nabízí max. 5 000 korun. Pokud splatíte první SMS půjčku řádně a včas, pro druhou půjčku si můžete požádat i vyšší částku – 7 000 korun, pro třetí SMS půjčku – 9 000 korun, pak u čtvrté půjčky můžete požádat až 10 000 korun.

Výhody a nevýhody MobilPůjčky

Mezi plusy této půjčky patří nulové poplatky za poskytnutí, vedení i předčasné splacení, vysoká benevolence a to, že může být doba splatnosti 21 dní prodloužena o 14 dní, zaplatíte však poplatky za prodloužení. Výhodou je také rychlost vyřízení a vyplacení peněz na účet v případě druhé a dalších půjček.

Mezi nevýhody lze zařadit vysoké úroky, RPSN i poplatek za každých půjčených 1 000 Kč ve výši 250 korun a vysoké poplatky z prodlení. Je také třeba zmínit, že z důvodu zkoumání společností dokladů a úvěruschopnosti klientů schválení té první půjčky chvíli trvá, jakož i vyplacení první půjčky poštovní poukázkou. Tento proces může někomu připadat poněkud zdlouhavý, ale pro ty, kdo nemá bankovní účet, právě tento způsob vyplacení může představovat zásadní výhodu.

Rychlé a snadné půjčky online
Rychlé a snadné půjčky online
Připraveni? Získejte to pouze za 5 minut!

Posudky

Helena Štěpánková
Často si zde beru mikropůjčky, zhruba jednou za dva týdny. Ale do 4 tisíc, takže mám vždy čas na výplatu a splacení dluhů. Kromě toho podruhé nemusíte ani nic vyplňovat a můžete úvěr splácet přes osobní účet, což je velmi pohodlné
Jitka Novotná
Tato půjčka mi dvakrát pomáhala. Všechny formality probíhají online a je vyžadováno minimum dokumentů. Pokud s úvěrovou historií nejsou vážné nuance, dostanete peníze do půl hodiny. Na úroky z prodlení jsem byla upozorněna, platila jsem včas. Nebyly žádné problémy. Děkuji za rychlou půjčku.
Lenka Dostálová
Tato půjčka je spolehlivá a nejedná se o žádný podvod. Operátoři jsou velmi taktní a zdvořilí. Obsluha se mi moc líbí.
Martín Král
Jsem student a občas mám finanční potíže. Když je mi opravdu těžko, žádám o úvěr. Líbí se mi, že je půjčka rychlá a bez dalšího papírování. Odeslal jsem žádost, 20 minut a peníze jsou již na kartě. S platbou dlouho neotálím a peníze se snažím vrátit rychle.
Požádat o půjčku

Podání žádosti NEMÁ vliv na vaše kreditní skóre!